Posłuchaj nowego kawałka Gorillaz z Robertem Smithem

News

Zespół Gorillaz zaprezentował najnowszy singiel z serii Song Machine. Posłuchajcie utworu Strange Timez z Robertem Smithem z The Cure.

Gorillaz wspólnie z liderem The Cure

Od stycznia obecnego roku grupa Gorillaz dzieli się z nami regularnie nowymi utworami, które ukazują się pod wspólnym szyldem Song Machine. Do tej pory mogliśmy usłyszeć  sześć epizodów z serii, wśród których znalazły się takie kawałki, jak: Momentary Bliss (feat. slowthai i Slaves), Désolé (feat. Fatoumata Diawara), Aries (feat. Peter Hook i Georgia), How Far? (feat. Skepta i the late Tony Allen), Friday 13th (feat. Octavian) oraz PAC-MAN (feat. ScHoolboy Q).

Najnowszą odsłoną projektu jest współpraca Gorillaz z liderem legendarnego The CureRobertem Smithem. Jej rezultatem jest utwór Strange Timez, któremu towarzyszy „kosmiczny” wideoklip. Widzimy w nim członków zespołu przemierzających pojazdem księżycowe pejzaże.

Gorillaz – Strange Timez ft. Robert Smith (Episode Six)

Gorillaz – będzie nowa płyta

Na tym nie koniec nowości. Wszystkie dotychczas wypuszczone w ramach projektu Song Machine single doczekają się pełnowymiarowego wydawnictwa. Kolekcja pod nazwą Song Machine: Season One – Strange Timez pojawi się na rynku 23 października. Oprócz utworów, które już zdążyliśmy poznać, w nasze ręce trafią również dodatkowe piosenki wykonane wspólnie z takimi artystami, jak: St. Vincent, Beck, Elton John, EarthGang czy GoldLinka.

W sprzedaży pojawi się też limitowana edycja wydawnictwa, na której dodatkowo pojawią się utwory Gorillaz nagrane we współpracy z Joan as Police Woman, Unknown Mortal Orchestra, CHAI i Moonchild Sanelly.

Gorillaz - Song Machine: Season One

Gorillaz – Song Machine, Season One: Strange Timez – okładka albumu
Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Gorillaz powracają! Posłuchaj aż 4 nowych utworów

24 marca 2017
Posłuchaj nowego kawałka Gorillaz z Robertem Smithem

Gorillaz prezentują nowy utwór i teledysk

10 czerwca 2020
Posłuchaj nowego kawałka Gorillaz z Robertem Smithem

Gorillaz razem z Peterem Hookiem. Posłuchaj, jak brzmi „Aries”

13 kwietnia 2020
Posłuchaj nowego kawałka Gorillaz z Robertem Smithem

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.