Brutalne morderstwo młodej kolumbijskiej DJ-ki

fot. Valentina Trespalacios / Facebook
News
valentina

Wstrząsająca zbrodnia w Kolumbii. W niedzielę, 22 stycznia, w Bogocie zauważono dużą walizkę wyrzuconą na śmietnik - okazało się, że w środku znajdowały się zwłoki młodej kobiety, obiecującej didżejki Valentiny Trespalacios. Podejrzewany o dokonanie zbrodni jest partner kobiety. Amerykanin John Poulos został zatrzymany we wtorek na lotnisku w Panamie.

Zwłoki w walizce

Podejrzaną walizkę na śmietniku dostrzegł bezdomny przechodzień – na ten moment nie ustalono tożsamości osoby, która ją podrzuciła. Na miejscu zjawili się policjanci, którzy potwierdzili, że w środku znajdowały się zwłoki didżejki Valentiny Trespalacios. W identyfikacji tożsamości ofiary pomogła legitymacja studencka, którą miała przy sobie. Początkowo lokalne media głosiły, że ciało było rozczłonkowane, jednak służby zaprzeczyły tym doniesieniom. Zwłoki 23-latki zabezpieczono do sekcji, która wykazała, że zmarła wskutek uduszenia.

Dj Valentina Tres Palacios

Uciekał do Czarnogóry

Kolumbijska policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania 35-letniego chłopaka Valentiny, Johna Poulosa, obywatela USA, który miał przyjechać do Bogoty, by oświadczyć się młodej kobiecie. Po odnalezieniu zwłok 23-latki mężczyzna usunął swoje konta w mediach społecznościowych. Ucieczka Poulosa została udaremniona we wtorek na lotnisku Tocumen International Airport w Panamie, gdzie miał międzylądowanie – jego celem było dotarcie przez Sao Paulo i Stambuł do Czarnogóry, która nie ma podpisanej z Kolumbią umowy o ekstradycji. Jedno ze zdjęć opublikowanych przez panamską agencję imigracyjną pokazało, że Poulos ma zadrapanie po lewej stronie twarzy, co może wskazywać, że ofiara walczyła w obronie przed mężczyzną. Aktualnie Amerykanin czeka w Panamie na ekstradycję do Kolumbii, gdzie postawione mu będą zarzuty zabójstwa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zabił z zazdrości?

Oskarżony o morderstwo Amerykanin, był związany wcześniej z inną kobietą, jest ojcem trójki dzieci. Znajoma ofiary, stylistka Victoria Jiménez, w rozmowie z DailyMail.com powiedziała, że dziewczyna poznała Poulosa za pośrednictwem internetowej aplikacji randkowej:

Zaczęła z nim wychodzić. Facet zaczął przyjeżdżać do Kolumbii. Wysyłał jej prezenty. Dobrze ją traktował. Nalegał, by Valentina popisała się nim w swoich mediach społecznościowych, ale mu odmówiła, ponieważ twierdziła, że ​​stworzyła swoje strony tylko po to, by promować własną pracę jako DJka, zamiast dzielić się życiem osobistym – powiedziała znajoma ofiary

Victoria Jiménez, która prywatnie związana jest z innym obywatelem USA, wraz z Valentiną zaplanowała mini wakacje w lutym jako sposób na przedstawienie swoich chłopaków, jednak Poulos przyleciał do Bogoty już w zeszłym tygodniu. Para imprezowała w mieście w weekend, lecz atmosfera między nimi była bardzo napięta. Kochankowie uczęszczali do klubu nocnego Sahara w Bogocie, a kierowca korzystający z aplikacji do wspólnych przejazdów, który ją tam zawiózł, powiedział Caracol TV, że wyczuł, że Trespalacios ma kłopoty, gdy ortzymał wiadomość w aplikacji firmowej, która brzmiała: „Pomocy, jestem w niebezpieczeństwie”. Kierowca, którego nazwisko nie zostało ujawnione, powiedział, że dziewczyna zaczęła wykonywać różne gesty, a Poulos podszedł do samochodu i zapytał, czy wszystko z nią w porządku, zanim trzykrotnie odpowiedziała „tak”. Anonimowy kierowca dodał, że Poulos milczał przez całą podróż, jedynie wymieniał z Valentiną wiadomości na WhatsAppie. Kierowca podrzucił parę do klubu o 3:48 nad ranem. Jedna ze znajomych ofiary poinformowała media, że Valentina zagrała set w barze, który odwiedzili, a następnie została zaproszona przez koleżankę na drinka, lecz odmówiła, ponieważ „była zła na Poulosa, który był w złym humorze”. Kobieta powiedziała również, że widziała, jak Trespalacios i Poulos wsiadali do wynajętego samochodu z innym mężczyzną.

Widziałam wszystko i samochód był taki sam, jak na zamieszczonych filmach. Wyszli i następnego dnia dostałam wiadomość, że nie żyje – powiedziała

Nuevos detalles del asesinato de la DJ Valentina Trespalacios | El TiempoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →