Blawan zagra w Tamie

Eventpromo
Blawan, koncert, tama

Już 5 września w poznańskiej Tamie wystąpi producent, który dla wielu odpowiadał za stworzenie pomostu między dubstepem a techno.

Blawan powraca do Polski

Prawdziwa gratka dla fanów techno. W Poznaniu, 5 września, wystąpi jeden z najbardziej znanych producentów i DJów tego gatunku muzycznego, Blawan.

Blawan, a właściwie Jamie Roberts zrobił jedną z największych karier muzycznych ostatnich lat. W ciągu zaledwie kilku miesięcy stał się jednym z najbardziej pożądanych DJów muzyki klubowej. Artysta uważany jest za jeden z największych talentów brytyjskiej sceny, którego charakterystyczna wizja łączy korzenie industrialnej elektroniki z nowoczesnym brzmieniem. Pomimo lat spędzonych na scenie, Blawan nieprzerwanie znajduje się w ścisłej czołówce światowej muzyki elektronicznej, jak choćby w zestawieniu Top DJs publikowanym corocznie przez Resident Advisor.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wychowany Barnsley Roberts  od najmłodszych lat poznawał świat muzyki jako perkusista. Później zaczął interesować się muzyką elektroniczną i DJ’owaniem. Jego płyty wydawane były m.in. w Hessle Audio czy R&S Records. Blawan występuje nie tylko solowo, ale bierze udział w wielu frapujących projektach, takich jak Karenn (w którym towarzyszy mu Pariah) oraz Trade (duet stworzony wraz z Surgeonem).

Blawan – 40 Spiral 

Blawan w Tamie – 5.09.2020 – bilety

Blawan wystąpi 5 września na dziedzińcu poznańskiej Tamy. Bilety wkrótce trafią do sprzedaży. Będą dostępne na stronie Biletomat.pl.

Line-up:
Blawan
Tom Palash

Visuals:
Lola Haze

Blawan w Tamie | 05.09.2020

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →