Berghain otwiera się ponownie – jako galeria sztuki

News
Berghain

Z powodu pandemii słynny niemiecki klub nie może zapraszać publiczności na imprezy taneczne, ale to nie oznacza, że jego bramy pozostaną zamknięte.

Berghain zaprasza w swoje progi

Już 9 września legendarny klub nocny Berghain otworzy się po raz pierwszy od marca. Na razie legendarna miejscówka zamieni się w galerię sztuki, którą będzie można odwiedzić, kupując bilet. Fundusze ze sprzedanych wejściówek pomogą utrzymać Berghain w czasie trwającej pandemii.

Na początek zwiedzający będą mogli obejrzeć wystawę 85 berlińskich artystów, w tym Wolfganga Tillmansa, Sandry Mujingi, Tacity Dean, Christine Sun Kimy, Shirin Sabahi i Olafura Eliassona. Pokaz grupowy, zatytułowany Studio Berlin, odbędzie się na powierzchni 3500 metrów kwadratowych i oczywiście obejmie główną salę Berghain, Panoramę Bar i Säule.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Berghain

Oprócz podziwiania obrazów zwiedzający będą mogli również zwiedzić cały klub łącznie z jego darkroomami. Bilety na zwiedzania można kupić pod tym adresem.

Przypomnijmy też, że  pod koniec lipca, w Berghain 50 osób mogło wziąć udział w dźwiękowej wystawie duetu Tamtam.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →