Berghain w Twoim mieście. 15 lat Ostgut Ton

News

Jedna z najbardziej znanych wytwórni na świecie zapowiada trasę. Ostgut Ton rusza w podróż po świecie z okazji 15-lecia swojej działalności.

Label, który stał się legendą

Ostgut Ton to bezdyskusyjnie jedna z najbardziej znanych wytwórni wydających muzykę elektroniczną na świecie. W portfolio stajni nierozłącznie związanej z klubem Berghain, widnieją takie nazwiska i aliasy jak Ben Klock, Marcel Dettmann, Etapp Kyle, Len Faki czy Nick Hoppner. Od lat wydawnictwa firmowane marką Ostgut Ton wyznaczają najnowsze klubowe trendy muzyczne, definiując brzmienia lokali na całym świecie.

W tym roku wewnętrzna wytwórnia Berghain obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji niemiecki label przygotował coś specjalnego dla swoich fanów. I to na całym świecie…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Etapp Kyle – Alpha

Ostgut Ton – światowa trasa

Ostgut Ton rusza w trasę po całym świecie wyznaczając, miejmy nadzieję, nowy trend. Żadne z trzynastu wydarzeń, które odbędą się w Izraelu, Bułgarii, Anglii, Francji, USA, Japonii i Korei Południowej nie ma zapowiedzianego line-upu. Jest to celowy zabieg wytwórni. Label zapowiedział jedynie, że podczas imprez zagrają artyści, którzy już u nich wydawali lub wydawać dopiero będą. Więcej informacji co do trasy możecie znaleźć na plakacie.

Z jednej strony cieszy mnie takie podejście, bo może być zwiastunem imprez, które bronią się marką a nie konkretnymi headlinerami. Z drugiej strony Ostgut Ton to na tyle silny brand, zrzeszający tak wielu doskonałych producentów, że bez problemu może pozwolić sobie na taki zabieg. Te imprezy po prostu z góry skazane są na sukces.

Dettmann|Klock – Phantom Studies

Niestety, trasa ominie zupełnie Polskę. Patrząc jednak na lokalizacje poszczególnych eventów i popularność zjawiska techno-turystki, nasi rodacy spokojnie mogą odwiedzić jedno z przewidzianych miast.

 

 

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →