Ben Klock zagra w Krakowie!

News

Gwiazda berlińskiej wytwórni Ostgut Ton - Ben Klock, zagra na jedynej imprezie w naszym kraju już 4 marca 2011 roku w krakowskim klubie Fabryka!

Na jego występ w naszym kraju wszyscy fani berlińskiego brzmienia czekają już od dawna. Ben Klock, bo o nim tu mowa, to bez wątpienia jeden z najbardziej znaczących twórców w najnowszej historii techno. Przypomnijmy, że kompilacja ’Berghain 04′ Klocka znalazła się w czołówce najlepszych wydawnictw ubiegłego roku według opiniotwórczych magazynów muzycznych, w tym przez Muno.pl (zobacz ’Kompilacje Roku 2010′). Rezydent kultowego klubu Berghain, członek wytwórni Ostgut Ton wystąpi w krakowskiej Fabryce już 4 marca 2011 roku!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na imprezie oprócz gwiazdy wieczoru usłyszymy także najbardziej znanego polskiego producenta Techno – Jacka Sienkiewicza, który zagra w Krakowie w przeddzień wydania swojego najnowszego albumu „On The Road” nagranego dla wytwórni Cocoon Recordings. Materiał, który znalazł sie na płycie ma być zwrotem w karierze Jacka, o czym będziemy mogli się przekonać jako pierwsi w Polsce! Artystów wspierać będą Empro z Berlina oraz Matik z Poznania.

Więcej info: Kolektiv_TEKNO pres. Ben Klock (Ostgut Ton/Berghain)Trax 141 mix by Ben Klock by TRAX MAGAZINE

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →