Jacek Sienkiewicz 'rusza w drogę’

News

"On The Road" to tytuł najnowszego albumu Jacka Sienkiewicza dla Cocoon Recordings, który swoją premierę będzie miał 28 marca tego roku.

Z reguły nazwisko Jacka Sienkiewicza pojawia się, kiedy mowa o najbardziej znanym polskim ambasadorze muzyki Techno na świecie. Pierwsze produkcje wydał na płycie 'Recognition’ w 2000 roku, a jej tytuł stał się nazwą założonej przez Sienkiewicza wytwórni. Obecnie Jacek ma na swoim koncie całkiem sporą liczbę singli oraz cztery albumy, w tym trzy dla należącego do Svena Vatha labelu – Cocoon Recordings.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Także nakładem tej wytwórni w marcu tego roku ukaże się najnowszy album zatytułowany 'On The Road’, którego nagranie zajęło Jackowi 7 lat! Płyta ma być nieco inna od poprzednich wydawnictw Sienkiewicza. Nie będzie to brzmienie Berlina, ani Detroit. Ten album to delikatne dźwięki i melodie krążące wokół beatu, co oczywiście nie oznacza, że album pozbawiony jest energii. Aby się o tym przekonać musimy poczekać do końca marca kiedy to „On The Road” będzie miał swoją premierę.

Jacek Sienkiewicz – On The Road [Cocoon Recordings]

Data wydania: 28.03.2011

Tracklista:
01. Departure 11
02. On the Road Again
03. Fear
04. Telegram
05. Lost and Found
06. Sing It
07. Peregrinating
08. Arrival 12a

Go to Beatport.com Get These Tracks Add This Player


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →