Audioriver Festival w Twoim domu! Sprawdźcie nasze playlisty!

News
Audioriver przygotował coś specjalnego 

Choć w tym roku nie spotkamy się na plaży w Płocku, to zaprowadźmy klimat Audioriver Festival w naszych domach. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was playlisty przypominające to, co działo się na poszczególnych scenach w trakcie minionych edycji imprezy.

Audioriver Festival 2020 w Waszych domach

Jakie jest tegoroczne lato, każdy widzi. Pandemia odwołała imprezy i pokrzyżowała plany. Jednak tym razem nie będziemy znów użalać się na brak festiwali. Z racji tego, że właśnie teraz powinniśmy bawić się w Płocku na kolejnej edycji Audioriver Festival, postanowiliśmy choć trochę odczarować zły los i wprowadzić nieco pozytywnego nastroju do rzeczywistości.

Audioriver Festival. Czar wspomnień

Brak możliwości wyjazdu do Płocka stał się świetną okazją do tego, by spojrzeć wstecz i powspominać. Przeglądając line-upy minionych edycji Audioriver Festival, przypominaliśmy sobie poszczególne występy, a także analizowaliśmy jak zmieniał się festiwal. Ewoluowały nie tylko jego rozmiary, ale i charakter. Kilka edycji w powszechnej opinii zasługuje na włączenie do ścisłego topu wszystkim odsłon płockiej imprezy. Jednak zgodnie uznaliśmy, że co roku na Audioriver Festival byliśmy świadkami co najmniej kilku tak znakomitych występów, że wspominaliśmy je przez długie miesiące. Niektóre z nich mamy w pamięci do dziś.

Audioriver Festival

Audioriver Festival

Na podzielenie się osobistymi wspomnieniami jeszcze przyjdzie czas. Tymczasem nastał weekend i wobec tego postanowiliśmy zapewnić Wam ścieżkę dźwiękową do jakichkolwiek aktywności, jakie podejmiecie w najbliższych dniach. Niezależnie od tego, czy będzie wypoczywać, imprezować lub podróżować, niech klimat Audioriver Festival będzie razem z Wami!

Audioriver Festival - fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Festival – fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Festival. Sprawdź nasze playlisty dedykowane poszczególnym scenom

Na warsztat wzięliśmy line-upy minionych edycji i na ich podstawie stworzyliśmy playlisty, w ramach których znalazły utwory artystów występujących na poszczególnych scenach. Selekcja gatunkowa byłaby dużo bardziej karkołomna (choć i takie playlisty się pojawią!), stąd decyzja o podziale zbiorów według scen, na których grali konkretni muzycy. Wybór był czysto subiektywny. Pewnie nie wszyscy twórcy znaleźli się na naszych playlistach, ale wierzymy, że i tak dostarczą Wam one mnóstwo radości!

Audioriver Festival - fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Festival – fot. Artur AEN Nowicki

Na pierwszy rzut oddajemy w Wasze ręce część playlist, które będziemy uzupełniać o następne utwory. Kolejne playlisty będziemy sukcesywnie dodawać w trakcie najbliższego weekendu. Bądźcie czujni i obserwujcie Muno.pl w serwisie Spotify! Prócz playlist dedykowanych Audioriver Festival, znajdziecie tu mnóstwo dobroci!

Wspomnienie Audioriver: Main Stage

Wspomnienie Audioriver: Circus Tent

Wspomnienie Audioriver: Kosmos

Wspomnienie Audioriver: Burn Stage

Wspomnienie Audioriver: Hybrid Tent

Wspomnienie Audioriver: True Music Stage

Audioriver Festival. To nie koniec dobrego!

Zgodnie z zapowiedzią, to nie wszystko! Już niebawem do puli dołączą playlisty z utworami artystów grających m.in. na scenie na rynku czy w trakcie Sun/Day!

Audioriver Festival - fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Festival – fot. Artur AEN Nowicki

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →