Ankou artystą Infrasound Music Festival

fot. Ankou
Festiwale News Zapowiedzi
Ankou

Świetna wiadomość dla polskiej sceny drum'n'bass! Młody, utalentowany didżej i producent z Wrocławia Adam Zasucha, popularnie znany jako Ankou, dołącza do line-upu prestiżowego festiwalu w Stanach Zjednoczonych. Sprawdźcie szczegóły!

Ankou leci do Minnesoty

W ostatnim czasie dostajemy więcej dobrych wiadomości ze sceny – didżeje i producenci z Polski coraz częściej goszczą w line-upach wielkich zagranicznych festiwali. Kolejnym docenionym artystą jest pochodzący z Wrocławia didżej i producent drum’n’bass Adam Zasucha, tworzący pod aliasem Ankou, który już w maju wystąpi w Minnesocie na Infrasound Music Festival. Polski artysta będzie dzielić scenę z gwiazdami gatunku: Spor, Amon Tobin (w projekcie Two Fingers) czy Shlomo. To kolejny sukces młodego wrocławianina, który w przeszłości był doceniany przez uznanych artystów takich jak Noisia czy Tijs, którzy często wrzucali jego utwory do swoich miksów.

Sam artysta nie kryje radości z nadchodzącego występu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z dumą ogłaszam, że zagram na Infrasound Music Festival w przyszłym miesiącu! To będzie mój debiutancki koncert w USA i nie mógłbym być bardziej podekscytowany.

– napisał Ankou na Facebooku

Poza głosami uznania pojawili się również sceptycy. W ubiegłym roku popularny kanał UKF Dubstep udostępnił jego kawałek Cosmogony. Niektórzy puryści drum’n’bassu, uważają, że to, co tworzy Ankou, nie zalicza się do gatunku. Artysta zainspirowany różnymi podziemnymi brzmieniami wyjaśnił, na czym polega jego stylistyka:

Sam nazwałbym tę muzykę halftime i tak najczęściej jest ona określana. Śmiało można ją uznać za podgatunek drum’n’bassu, bo z tego się wywodzi. Halftime na przestrzeni ostatnich lat rozwinął się na tyle, że teraz można go uznać za całkowicie odrębny gatunek muzyki basowej. Ja go rozumiem jako hybrydę wielu stylów, czyli ciężkich basów i sound designu jak w drum’n’bassie, ale groove niczym w hip-hopie. Gatunek ciągle ewoluuje i widać jego rozwój coraz bardziej, na przykład w USA czy UK istnieje już cała scena i nurt halftime’owy.

– powiedział Ankou

Ankou – Cosmogony

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →