„ADDLE” – tak będzie nazywać się pierwszy od 15 lat album Bogdana Raczyńskiego

Fot. Materiały promocyjne
News
Nowa muzyka od Bogdana Raczyńskiego

Składający się z ośmiu utworów longplay zapowiadać ma zmianę kierunku rozwoju polsko-amerykańskiego artysty.

Nowa muzyka od Bogdana Raczyńskiego


Nowa płyta Bogdana Raczyńskiego ukazać ma się w marcu tego roku. Będzie to następca wydanego w 2007 roku przez label Rephlex wydawnictwa Alright i zarazem pierwszy album artysty od 15 lat. Przypomnijmy, że Raczyński w 2010 roku musiał zawiesić swoją karierę muzyczną w związku z uszkodzeniem słuchu. Premiera ADDLE przewidziana jest na 18 marca. Wyda go wytwórnia Planet Mu.


To będzie melodyjna, czasem melancholijna płyta, stanowiąca odejście od ostrego jungle i breaks sound, które artysta szlifował przez sześć swoich ostatnich albumów

– czytamy w informacji prasowej.


Już teraz możemy posłuchać otwierającego ADDLE utworu LADDE:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bogdan Raczyński – od Björk do Aphex Twina


Bogdan Raczyński, który urodził się w 1977 roku, jest polsko-amerykańskim muzykiem związanym z ruchem IDM. Raczyński w swojej dotychczasowej twórczości czerpał główne inspiracje z chaotycznych breakbeatów jungle i hardcore rave, a także z tradycyjnej muzyki polskiej.


Ponad dekadę temu jeden ze swoich niszowych szlagierów współtworzył w duecie z Björk, a wszystkie dotychczas nagrane płyty wydał w legendarnym Rephlex Records należącym do Aphex Twina. W swoim ponad dwudziestoletnim dorobku artystycznym ma osiem albumów oraz kilka EP-ek i singli.

Bogdan Raczynski & Bjork – Who Is It

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →