Nowy syntezator sygnowany logiem Aphex Twina

News
Aphex Twin wkracza na rynek NFT

Brytyjski muzyk Aphex Twin podjął współpracę z marką Novation i promuje ich najnowszy syntezator AFX Station.

Aphex Twin i AFX Station

Syntezator AFX Station jest nową wersją Bass Station II.  Instrument zawiera również presety od artystów i projektantów dźwięku, takich jak Richard Devine, Noyze Lab, Perplex On, r beny czy Lightbath oraz preinstalowany AFX Mode. Tryb ten pozwala na to, aby każdy klawisz na instrumencie stał się jego własnym patchem. AFX Mode posiada również 128 nowych łatek syntezatorów i siedem banków nakładek innych artystów.

 

Aphex Twin

Aphex Twin – słynne logo na nowym syntezatorze

Firma Novation, opdowiedzialna za nowy syntezator, współpracowała przy nim z Aphex Twinem. Na sprzęcie wytłoczone jest słynne logo muzyka. Pudełko do instrumentu zaprojektował artysta o ksywie Weidcore , który od lat współpracuje z Jamesem.

AFX Station

Przypomnijmy, że ostatnio w kilku miejscach na świecie pojawiły się billboardy, na których widnieje logo artysty. Wielu liczyło na to, że jest to zapowiedź nowej płyty muzyka. Wygląda jednak na to, że była to właśnie reklama AFX Station.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

LA // Berlin // Bristol // London ••• More info incoming: 20.10.20 ••• #WeAreNovation

Post udostępniony przez Novation (@wearenovation)

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Aphex Twin ponownie na billboardach

12 października 2020
Nowy syntezator sygnowany logiem Aphex Twina

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.