ABORDAŻ! – sprawdź imprezy w Poznaniu na 15. piętrze Bałtyku

Eventpromo

Imprezowy MUS Na Lato na 15. piętrze Bałtyku zaskoczy Was zupełnie innym wystrojem, tancerkami i najlepszymi house'owymi DJami na imprezie ABORDAŻ.

ABORDAŻ – nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, odbywającym się na 15. piętrze niesamowitego budynku Bałtyk w Poznaniu. Każdy klubowy pirat z pewnością doceni zalety rooftopu. Abordaż to widok na Poznań z każdej strony. To nie wszystko! Dla doświadczonych wilków morskich to także możliwość obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w mieście. Imprezowy MUS Na Lato zaskoczy gości też zupełnie innym wystrojem. Na Bałtyku obowiązują tylko akcenty marynistyczne. Zbliża się piąta i szósta edycja tej niesamowitej letniej imprezy. Sprawdź, co przygotowali organizatorzy.

Abordaż

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

27.07 / ABORDAŻ! – HOUSE’OWA SOBOTA NA 15. PIĘTRZE!

Za piąty rejs pod banderą ABORDAŻ odpowiadać będą prawdziwe wilki morskie! Duet Haze i Shamut to didżeje z kilkunastoletnim stażem, protoplaści poznańskiej house’owej sceny klubowej. Doświadczenie, nienaganna technika i doskonała selekcja sprawią, że mocno zabujamy 15. piętrem Bałtyku. Pokładem na tarasie zarządzi Creamer. Całości dopełnią tancerki w fantastycznych kostiumach od Maria Kompf Fashion Styling i instalacje audiowizualne od Noriaki i FTVision.

Line-up: Haze, Shamut, Creamer

Abordaż

03.08 / ABORDAŻ! PRES. CAFE MAMBO IBIZA!

Cafe Mambo to obchodzący właśnie 25. urodziny legendarny bar w San Antonio na Ibizie. Na przestrzeni tych lat gościł tak uznanych didżejów jak Carl Cox, John Digweed, Guy Gerber, Kolsch, Joris Voorn, Solomun, Roger Sanchez i wielu innych… Legendarne zachody słońca skąpane w najlepszych house’owych setach to znak rozpoznawczy Cafe Mambo. W sobotę, 3 sierpnia bohaterem specjalnej odsłony Abordażu będzie rezydent Cafe Mambo – Erik Hagleton. Obok niego neeVald w dwóch odsłonach (zagra support dla Hagletona oraz poranny set na abordażowym tarasie) oraz Sebastian Oscilla, Pequeno, i Kulterman.

Line-up: Erik Hagleton (Cafe Mambo/Ibiza), neeVald, Sebastian Oscilla, Pequeno, Kulterman

10.08 / ABORDAŻ! PRES. THIS IS MY HOUSE

10 sierpnia, w ramach Abordaż – letni cykl imprezowy, letnia odsłona cyklu This Is My House dowodzonego przez Bartesa. Oprócz niego zagra Groove Dee, a wspierać ich będzie saksofonista Banan On Sax! Całości dopełnią tancerki w fantastycznych kostiumach od Maria Kompf Fashion Styling i instalacje audiowizualne od Noriaki i FTVision.

Line-up: Bartes, Groove Dee, Banan On Sax

Bilety na ABODRAŻ! znajdziecie na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
20-25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →