Abordaż – nowy cykl imprez na 15. piętrze Bałtyku

3 695
Eventpromo
Abordaż – nowy cykl imprez na 15. piętrze Bałtyku

Wszyscy na pokład! Od 29 czerwca, w każdą letnią sobotę, w najwyższym punkcie Poznania odbywać się będą imprezy z cyklu Abordaż. Podczas nich, przy dźwiękach elektroniki, będziemy bawić się na 15. piętrze Bałtyku w Poznaniu.

Abordaż – nowy cykl imprez w Bałtyku w Poznaniu

Abordaż to nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, na które zapraszani będą poznańscy dje i artyści z innych miast. Do dyspozycji uczestników będą dwa parkiety, w tym jeden zlokalizowany na tarasie Bałtyku, z którego rozciąga się widok na Poznań z każdej strony. Będzie to wyjątkowa okazja do podziwiania wschodu Słońca z najwyższego tarasu widokowego w Poznaniu.

Specjalnie na tą okazję przestrzeń zostanie zaaranżowana w klimacie marinistyczno-pirackim. Będą specjalne wizuale, multimedialna instalacja od Noriakiego oraz tancerki w kostiumach od Marii Kompf.

Instytut meteorologii ostrzega: wysoka fala nadchodzi. Bałtyk zaleje Poznań wzburzonymi falami muzyki elektronicznej! W każdą sobotę wakacji rusza wyjątkowy rejs, aż po miejski horyzont. Wakacyjny kompas imprezowy wskaże Wam drogę do wyjątkowego rooftopu.

Abordaż nowy cykl imprez Bałtyk

Abordaż – Opening Party – 29 czerwca

Cykl Abordaż zostanie zainaugurowany już w najbliższą sobotę – 29 czerwca, imprezą Neevald Namesday. Zagrają: Banan on SAX, Mia Twin, Malvee, Gigi, Chriss Jaxx, Matush, Pequeno, Kulterman oraz Neevald.

Abordaż Opening Party Neevald Namesday

Impreza startuje o 22:30. Bilety do kupienia przed wejściem w cenie: 20 zł do 23:30 / 25 zł po 23:30 [dziewczyny wstęp FREE do 23:00].

Abordaż!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.