Carl Cox odbuduje Space na Ibizie

2 963
News
Carl Cox odbuduje Space na Ibizie

"Straciłem dom i muszę go odbudować" - wiemy już nieco więcej o planach Carla Coxa i ekipy stojącej za legendarnym, zamkniętym już klubem.

Kiedy Space zamykało się w 2016 roku po 27 latach działalności, było wiadomo, że klub wkrótce powróci. Zapowiadał to sam Carl Cox, jeden z najsłynniejszych rezydentów lokalu. Artysta ostatnio w wywiadzie dla Be-At TV zdradził nieco więcej na temat przyszłości Space.

„Mamy pomysł powrotu Space w przyszłym roku, być może na otwarcie i zamknięcie sezonu ale poza tym szukamy nowej miejscówki aby zbudować nowe Space gdzieś na Wyspie (…) Space został zbudowany jako niezależny klub w Playa d’en Bossa. Playa d’en Bossa stała się słynna tylko dzięki Space. Nowy Space wcale nie musi być w tym obszarze. Oczywiście potrzebujemy miejsca gdzie jest cicho. Nie ma mowy, że zbudujemy Space obok Ushuaia albo czegokolwiek innego (…) Kompletnie nowe miejsce i koncept. Ale idea jest taka aby mieć przy sobie tych samych ludzi którzy stworzyli Space i którzy chcą mnie wspierać w mojej misji” –  zapowiada Carl Cox.
Nowe Space powstanie prawdopodobnie w 2020 roku. Czekamy na kolejne informacje!