Świętujemy 9. Urodziny Muno.pl!

Wydarzenie

W maju ruszamy w Polskę by wspólnie z Wami celebrować 9. urodziny portalu Muno.pl. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6-ciu miastach!

Coroczne świętowanie z Muno.pl to już tradycja. Wspólne tańce, muzyka grana przez najciekawszych przedstawicieli lokalnej sceny, przyjaciele i dużo atrakcji. Choć zawsze gdy ogłaszamy tournée miasta zaangażowane ogłaszają alarm 4 stopnia, barykadują najważniejsze ulice i ośrodki kultury, my niezłomnie przeprowadzamy inwazję na Wasze uszy, nogi i oczy.

W tym roku odwiedzimy 6 miast, zagra około 50ciu dj’s. Na klubowe podsumowanie tournée w Krakowie, wraz z klubem Prozak 2.0 zapraszamy na występ Troya Pierce’a z wytwórni Items&Things!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Troy Pierce zagra podczas urodzin Muno.pl w krakowskim Prozak 2.0 – 25 maja 2013

Ale po kolei… Na początek 10 i 11 maja odwiedzimy wybrzeże. W piątek zagramy  w Sopocie w klubie Sfinks.700 gdzie przejmujemy Fontannę wraz z naszymi trójmiejskimi przyjaciółmi: Diana D’Rouze, Paryss, Vacos, Eliot, Tween, Zabielski.

11 maja uderzamy na Szczecin. Ubiegłoroczna impreza na podwórku City Hall to wydarzenie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie mogliśmy sobie odmówić w tym roku powrotu do stollicy Zachodniopomorskiego, gdzie zostaliśmy przyjęci z wyjątkową gościnnością i entuzjazmem. Towarzyszyć nam będzie ekipa Canalii czyli Daniel Zachodni, Brat Beat i Luck Mall.

Urodziny na Podwórku City Hall!

18 maja pojawimy się w warszawskim Klubie 55. Nasze urodziny celebrować będziemy wraz z Simonem Mattsonem, Easy’m i Mr. Lexem, którzy tego dnia również będą obchodzić swoje święto. Na imprezie zagrają również: NOVIKA, Polish Kartel, Glasse, Tenessee, Bartek Winczewski, Peres, Tobias Manou, Adam Bekett i Martin Harmony.

24 i 25 maja zdobywać będziemy południe Polski. W piątek zagościmy we wrocławskim Das Lokalu a dzień później w Krakowie zgaramy wraz z Troyem Piercem.

30 maja planujemy niespodziankę dla Poznania. Szczegóły już wkrótce…

To jak, wpadniecie?:)

10.05 (piątek) SFINKS 700 / SOPOT
11.05 (sobota) CITY HALL PODWÓRKO – SZCZECIN
18.05 (sobota) KLUB 55 / WARSZAWA
24.05 (piątek) DAS LOKAL /WROCŁAW
25.05 (sobota)PROZAK 2.0 / KRAKÓW
30.05 (czwartek – święto) POZNAŃ BDAY PICNIC TBA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →