9 URODZINY MUNO.PL pres.: We All Love Bass x XILENT

Clubbing
Deep house Drum n Bass Dubstep House Tech House Techno

Piątek, 10 maja 2013
godz: 22:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Zapraszamy na urodzinowe tournée Muno.pl Przystanek pod tytułem sopocki Sfinks.700 to punkt, w którym portal Muno.pl rozpoczyna tegoroczne świętowanie. 10 maja wspólnie z We All Love Bass oraz solidną trójmiejską reprezentacją dj’ską.

Na scenie głównej panować będą dźwięki oblane basem reprezentowane przez ekipę We All Love Bass. Gwiazdą będzie XILENT – jeden z najbardziej utalentowanych artystów światowej sceny jeśli chodzi o brzmienia dubstep. Jego debiutanckie wydawnictwo „Choose Me EP”, stało się natychmiastowym hitem. Sam singiel zaliczył 15, 000 odtworzeń w mniej niż tydzień po ukazaniu się na osobistym profilu artysty w serwisie Soundcloud jednocześnie odnotowując ponad milion wyświetleń w serwisie Youtube.

Był nominowany do nagród przemysłu muzycznego takich jak choćby w kategorii Best Newcomer Producer w 2011 na gali Drum and Bass Arena Awards, czy w plebiscycie Beatport’u na najlepszy Dubstep’owy track roku 2011 z kawałkiem „Choose Me II” .

Fontanna zostanie przejęta przez przedstawicieli Muno.pl oraz zaprzyjaźniony lokalny skład. Zagrają Diana D’Rouze, Paryss, Vacos, Eliot, Tween, Zabielsky

Zapraszamy!

Co roku w maju przedstawiciele portalu Muno.pl ruszają w Polskę by wspólnie celebrować swoje urodziny. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6. miastach!Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

9 URODZINY MUNO.PL pres.: We All Love Bass x XILENT Sopot

DJ Aphrodite w Sopocie

Pt, 26 kwietnia 2019
godz: 22:00

od 35 PLN
9 URODZINY MUNO.PL pres.: We All Love Bass x XILENT Sopot

Codex Empire (LIVE)

Pt, 17 maja 2019
godz: 23:00

od 20 PLN