9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia)

Clubbing
Deep house House Tech House

Sobota, 11 maja 2013
godz: 22:00

City Hall

ul. 3 Maja 18, Szczecin

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Po ubiegłorocznej urodzinowej wizycie Muno.pl w Szczecinie czas na powtórkę. 11 maja starsi o rok, bogatsi w kolejne doświadczenia, przedstawiciele portalu pojawią się w pełnym składzie na podwórku City Hall by ponownie wstrząsnąć murami kamiennicy na rogu Narutowicza.

„Ubiegłoroczna impreza na podwórku City Hall to wydarzenie, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie mogliśmy sobie odmówić w tym roku powrotu do stolicy Zachodniopomorskiego, gdzie zostaliśmy przyjęci z wyjątkową gościnnością i entuzjazmem.” – mówi Alex Kubaczewski – redaktor naczelny ogólnopolskiego serwisu muzycznego Muno.pl

Tłumy ludzi, tańce w przelotnym deszczu, chwilowy brak prądu okraszony popisami bębniarskimi jednego z uczestników – słowem szał ciał. Tak można podsumować urodziny Muno.pl w Szczecinie w roku 2012.

W tym roku, ponownie z udziałem zaprzyjaźnionego lokalnego składu Canalia, szykuje się powtórka z rozrywki. Cały arsenał muzycznych perełek, wyjątkowe dekoracje no i oczywiście miejsce pod chmurką, które Szczecinianie uwielbiają.

Zapraszamy!

Co roku w maju przedstawiciele portalu Muno.pl ruszają w Polskę by wspólnie celebrować swoje urodziny. W tym roku przejedziemy tysiące kilometrów, zagramy kilkadziesiąt godzin dobrej muzyki i zaburzymy mir domowy w 6. miastach!Sprawdź inne wydarzenia @ Szczecin

9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia) Szczecin

Rave Pokoju

Pt, 17 kwietnia 2020
godz: 23:00

9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia) Szczecin

Block Party x Łomża | Szczecin

Pt, 26 czerwca 2020
godz: 17:00

9. Urodziny Muno.pl pres: Przyjaciele (Canalia) Szczecin

KARAŚ/ROGUCKI – Szczecin [ZMIANA DATY]

Pt, 27 listopada 2020
godz: 19:00

od od 70 PLN