15-lecie działalności Extrawelt w Polsce

Eventpromo
Extrawelt zagra w Sopocie

Gotowi na jubileusz działalności Extrawelt? Już niebawem będziecie mogli go celebrować w sopockim Sfinks700. Zakręcony duet wystąpi już niebawem w Polsce.

Extrawelt – duet przekraczający granice

Początki działalności duetu Extrawelt sięgają 2005 roku, gdy doświadczeni już na tamten moment DJ-e, wypuścili w świat swój pierwszy kawałek zatytułowany Soopertrack. Track szybko znalazł swojego wydawcę, gdyż trafił w ręce Jamesa Holdena, który wydał go nakładem Border Community label.

Tak rozpoczęła się piękna historia Extrawelt pisana dźwiękami, która trwa po dziś dzień. W 2008 roku światło dzienne ujrzała urzekająca płyta Schöne neue Extraweltktóra podbiła serca tysięcy fanów i recenzentów na świecie. Album został okrzyknięty płytą roku prestiżowego magazynu Groove, a Panowie zgarnęli w tym samym zestawieniu wyróżnienie w kategorii Najlepszy live act.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Extrawelt – Soopertrack Original

Dziś Extrawelt to prawdziwa potęga elektronicznego świata. Arne Schaffhausen i Wayan Raabe występują na najważniejszych festiwalach na świecie, a ich muzyka rozpala parkiety klubów do czerwoności. Produkcje duetu wypuszczane są nakładem takich labeli jak chociażby Cocoon Recording, a artyści słyną z tego, że nie boją się przekraczać wszelkich barier gatunkowych, nie zważając na obecne trendy. Ich muzyka po prostu broni się swoją jakością i unikatowym podejściem.

Extrawelt Live na Time Warp 2017

;

Extrawelt zagra w Sopocie – bilety

Hamburski duet 15-lecie swojej działalności świętować będzie już w 18 kwietnia w sopockim klubie Sfinks700. Z tej okazji duet uraczy nas swoim czarującym live actem. Obok nich zagrają: Bonis, Fresh, Microb, Tuxedo oraz Vacos. Cóż to będzie za noc!

Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →