IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Koncerty
IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental

Sobota, 13 listopada 2021
godz: 23:00

Sfinks700

Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

ZMIANA DATY  – z 12.12.2020 PRZENIESIONY na 23.10.2021

ZMIANA DATY z 23.10.2021, PRZENIESIONY na 13.11.2021

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przez ostatnie 20 lat, Arne Schaffhausen i Wayan Raabe pokazali nam, że w szerokim spektrum muzyki tanecznej – gdzie kończy się normalny świat, zaczyna się Extrawelt.

Początkowo jako DJe inspiracja twórczością rodaków z Hamburga, X-Dream, wkrótce zaowocowała projektami takimi, jak „Midimiliz” i „Spirallianz” – oba osiągnęły niezwykły sukces na scenie. Jednak to był 2005 rok, kiedy rozpoczęli nowy projekt o nazwie Extrawelt – wyznaczając nową muzyczną trajektorię. Już pierwszy „Soopertrack” trafił do rąk Jamesa Holdena, wydany potem w Border Community. Ten przełomowy singiel utorował drogę wyjątkowej karierze obejmującej multum płyt, remiksów i niezliczonych live-actów w najciekawszych klubach i festiwalach na całym świecie.
Ich debiutancki album „Schöne Neue Extrawelt” przyciągnął uwagę zarówno na parkiecie tanecznym, jak i w mediach. Był to znaczący znak nadchodzących możliwości, zostali ogłoszeni jako „Najlepszy Album 2008” przez Groove Magazine oraz „Best Album” i „Best Live Act” przez Raveline w tym samym roku. Tego samego dokonał w 2011 roku ich drugi album „In Aufruhr”, który został wydany również w Cocoon Recordings, wytwórni Sven’a Väth. Dodając do listy znaczących publikacji dołącza magazyn Faze, którego sondaż wśród czytelników przyznał im nagrodę „Best Live Act 2014” – nic dziwnego, biorąc pod uwagę fakt, że ich występy na żywo od ponad dekady definiują ich i nieprzerwanie pozostawiają wrażenie na odbiorcach na całym świecie. Dla duetu każdy show jest szansą na manipulowanie dźwiękiem z napływami przemyślanej spontaniczności – wszystko przy użyciu sprzętu, który większość ludzi zatrzymywałoby w swoim studio. Rezultatem jest akt na żywo skoncentrowany na czystości formy i wielkiej staranności w prezentacji najgłębszego rdzenia ich brzmienia: w esencji – dokładnie to, co definiuje ich muzyczny świat.
2017 rok był rokiem odnowy w królestwie Extrawelt. Poza nowym studiem i świeżo przygotowanym sprzętem do live, ich trzeci album „Fear of an Extra Planet” wkroczył w świat i znalazł nową przestrzeń do zajęcia dzięki skoncentrowanemu i precyzyjnemu dziesięcioutworowemu dziełu. Z końcem roku 2018 ci studio-maniacy i wyginacze dźwięków wydali swój czwarty album, trafnie zatytułowany „Unknown” – podróż, która zbacza w nieznane terytorium. Odważna kompozycja elektroniczna, uderza w czuły punkt z ich bardzo osobistym podejściem do electro, wciąż olśniewając nas głębią i unikalną harmonią, typową dla duetu. Jak zwykle wywołało to nadejście występów na żywo na trasach koncertowych po całym świecie z muzyką, która wciąż przypomina ludziom o czystości początków muzyki techno, jednocześnie rzucając światło na futuryzm brzmienia.

Support:
BONIS
FRESH
MICROB
TUXEDO
VACOS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental | 13 listopada 2021 Sobota, Sfinks700

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Sopot

IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental Sopot

IOSound w/ Einmusik by Temperamental

Sb, 11 grudnia 2021
godz: 23:00

od 35 PLN
IOSound w/ EXTRAWELT LIVE by Temperamental Sopot

Sfinksowa Pasterka

Pt, 24 grudnia 2021
godz: 22:30

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →