Zlot ludzi nieśmiałych – muzyczna inicjatywa we współpracy z Bass Astralem

2 670
Wydarzenie
Zlot ludzi nieśmiałych – muzyczna inicjatywa we współpracy z Bass Astralem

Bass Astral, połowa duetu Bass Astral x Igo współorganizuje wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Zlot ludzi nieśmiałych odbędzie się 13 lipca w środku lasu i będzie imprezą pełną dobrej muzyki, jedzenia i innych atrakcji.

Bass Astral x Igo

Bass Astral to jedna z ciekawszych postaci ostatniego czasu na scenie elektronicznej. Wraz z Igorem Walaszkiem tworzy duet Bass Astral x Igo cieszący się wciąż rosnącą popularnością. Oprócz tego Kuba Tracz jest miłośnikiem techno, ale komponuje również na fortepianie. Tworzy autorską muzykę i gra własne DJ sety.

Hania Rani & Bass Astral – Scream – posłuchaj


W swojej twórczości często odnosi się do filozofii i życia wewnętrznego. Inspiruje go natura i psychologia człowieka. Te wartości będą przyświecały najnowszej inicjatywie, w której bierze udział – Zlotowi ludzi nieśmiałych.

Byłem kiedyś bardzo nieśmiały, dzisiaj już trochę mniej, miewam nawet momenty że jestem śmiały jak tygrys. Nie mniej, każdy z nas ma w sobie taką część. Inicjatywą jestem zajarany, dlatego powiem dyrektywnie: musisz tam być! – tak o wydarzeniu mówi Bass Astral.

Bass Astral współorganizuje Zlot ludzi nieśmiałych

Zlot ludzi nieśmiałych odbędzie się 13 lipca na polanie w samym sercu lasu, przy Kapliczce św. Mikołaja w Myślenicach, pod Krakowem. Zważając na fakt, że jest to niewielki teren, w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział jedynie około 500 osób. Trzeba jednak przyznać, że lokalizacja robi wrażenie, a sama idea dość kameralnej imprezy z dala od hałasu miasta i codziennego pośpiechu jest imponująca.

Bass Astral - Zlot Ludzi Nieśmiałych

Zlot ludzi nieśmiałych – kto wystąpi

Podczas wydarzenia odbędą się oczywiście liczne koncerty. Wśród do tej pory zapowiedzianych artystów znaleźli się Northface, DJ DE LA ROCKA oraz oczywiście sam Bass Astral. Na miejscu będzie również przedstawiciel stand-upu – Damian Skóra. Poza występami artystycznymi, uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, dobrze zjeść, ale przede wszystkim zrelaksować się i odpocząć.

Zlot ludzi nieśmiałych – harmonogram

Szczegółowe informacje dotyczące Zlotu ludzi nieśmiałych i dokładny harmonogram zostaną podane w najbliższym czasie. Jednak już teraz zapraszamy Was na to, z pewnością wyjątkowe wydarzenie.

Wstęp na imprezę jest darmowy, jednak organizację Zlotu możecie wspierać finansowo dzięki specjalnej zbiórce na Zrzutka.pl.

Bass Astral - Zlot Ludzi Nieśmiałych