Bass Astral zaprasza na parkiet nowym singlem „Pałace”

News
Bass Astral Pałace

Bass Astral prezentuje kolejny singiel zapowiadający jego debiutancki album Techno do miłości. Tym razem producent wziął na swój warsztat kawałek Pałace grupy Divines.

Bass Astral debiutuje solo. Album Techno do miłości nadchodzi

Po sześciu latach działalności jako Bass Astral, kryjący się pod tym aliasem Kuba Tracz przymierza się do wydania debiutanckiego albumu, który swoją premierę będzie miał już 15 października 2021 roku. O swojej debiutanckiej płycie, zatytułowanej Techno do miłości, Bass Astral napisał:

Są na niej kompozycje autorskie oraz remixy polskich kapel. Są to piosenki taneczne jak i melancholijne, piosenki poważne i te lekkie. Momentami eksperymentalne, wzniosłe a za chwilę boleśnie bezpośrednie. W swoich poszukiwaniach chciałem robić piosenki ambitne, tworzone z przypadku. Wypuszczać kontrolowany, melodyjny chaos i łączyć z zapadającymi w pamięć refrenami. Muzyka na tej płycie to miks gatunków który nazywam Polish EDM. Starałem się stworzyć miejsce na każdego rodzaju twórczość, która chciała się przez nas wyrazić.

Zobacz również: Bass Astral czyni performance „Techno do miłości”

Bass Astral zapowiada płytę Techno do miłości

Bass Astral – „Techno do miłości”, okładka albumu

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowszy singiel zapowiadający to wydawnictwo zdecydowanie należy do grupy tych tanecznych i lekkich. Debiutujący producent podparł się bowiem istniejącym już kawałkiem Pałace tworzonej przez Lulu Zubczyńską i Uaziuka formacji Divines, łączącej wpływy nu-disco oraz skandynawskiej elektroniki. Efekt?

Było poważnie, czas na tańce!

Bass Astral nieco pokombinował, dodał trochę szybszego tempa, podrasował, poeksperymentował połamanymi bitami i w ten sposób otrzymaliśmy elektryzujący remix, przy którym nie sposób usiedzieć w miejscu. To zgoła odmienna propozycja od pierwszej zapowiedzi albumu Techno do miłości w postaci zdecydowanie bardziej poważnego i melancholijnego utworu Before I die, która tylko pokazuje, jak eklektycznego materiału możemy się spodziewać po Bass Astralu. Czekamy na więcej!\

Bass Astral & Divines – Pałace, posłuchaj singla!

Bass Astral rusza w trasę Solaris – bilety

Jeszcze przed premierą swojego debiutanckiego albumu Bass Astral wyruszy w trasę koncertową, zatytułowaną Solaris, w ramach której już w te wakacje, artysta zagra między innymi w Poznaniu, Katowicach i Łodzi. Więcej o całej trasie przeczytacie tutaj, a bilety na koncerty znajdziecie na Biletomat.pl. Nie może Was tam zabraknąć!

Zobacz również: Bass Astral bez Igo – solowy koncert Kuby Tracza – relacja

Bass Astral trasa Solaris koncerty bilety

Bass Astral – trasa „Solaris”

Bass Astral | 31 lipca Katowice | 13 sierpnia Poznań | 21 sierpnia Łódź

Biletomat.pl
79 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →