Zeds Dead kontynuują serię Catching Z’s

News
Zeds Dead - Carching Z's Vol. 4

Zaledwie dwa miesiące po wydaniu Catching Z's mixtape w Altered States, Zeds Dead prezentują już czwarty epizod swojej wyjątkowej serii mixów Catching Z's Vol. 4.

Mocny początek Altered States

Z okazji piątych urodzin wytwórni Deadbeats duet Zeds Dead postanowił rozwinąć swoje działania w stronę eksperymentalnej elektroniki, zakładając label Altered States.

Zeds Dead w nowym wydaniu – Catching Z’s (Mixtape)

Kanadyjscy producenci wystartowali z wysokiego „C” wydając nie jeden utwór, a pełen mixtape zatytułowany Catching Z’s, składający się łącznie z trzynastu różnych gatunkowo produkcji. W dniu premiery Zeds Dead napisali:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy podekscytowani przedstawieniem wam pierwszego wydawnictwa Altered States, naszego mixtape’u Catching Zs. Wasz odzew na mixy Catching Z’s był niesamowity przez ostatnie lata, więc postanowiliśmy dostarczyć wam oryginalną kolekcję naszych własnych, sennych kreacji. Downtempo, trip hop albo jakkolwiek chcecie to nazwać, od zawsze były dla nas wielką inspiracją i w dużej mierze powodem, że weszliśmy w tworzenie bitów na pierwszym miejscu. Przez Altered States chcemy dać wam więcej tego typu vibe’u i to jest tego początek.

Posłuchaj Catching Z’s (Mixtape) w pełnym wydaniu:

Seria mixów Catching Z’s

Dla tych, którzy zastanawiają się dlaczego w tym tekście już tyle razy pojawił się zwrot Catching Z’s – już śpieszymy z odpowiedzią. Kilka lat temu, w ramach swego rodzaju ucieczki od wszystkiego co ciężkie, basowe i niezrozumiałe dla normalnego słuchacza, Zeds Dead postanowili odrobinę wyczilować, tworząc serię mixów o wspominanym tytule, przedstawiającą piosenki, po które panowie sięgają ciesząc się przerwą od życia jako basowe gwiazdy i próbują nieco zwolnić w życiu.

Seria właśnie powiększyła się o 60-minutowy Catching Z’s Vol.4, który niespodziewanie pojawił się wyłącznie na Apple Music i SoundCloud.

Najnowszy element melancholijnej ucieczki od codziennego życia składa się z wybranych kawałków marcowego mixtape’u oraz produkcji autorstwa Enigma Dubz, Bicep, Ross from Friends, Rusko, Jamie XX, Flume, Jon Hopkins, Radio Head i I Go Deep od Gorgon City w remiksie Zeds Dead.

Catching Z’s Vol. 4 przesłuchasz tu:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →