Zeds Dead w nowym wydaniu – Catching Z’s (Mixtape)

Alden Bonecutter
News
Zeds Dead

Po 5 latach prowadzenia basowej wytwórni Deadbeats duet Zeds Dead stworzył nową przestrzeń dla eksperymentalnej muzyki elektronicznej - label Altered States. Pierwsze wydawnictwo nakładem nowego projektu dubstepowych producentów, mixtape Catching Z's, już dostępne!

5 lat Deadbeats

Kanadyjska wytwórnia, założona i prowadzona przez Zeds Dead, w ciągu zaledwie kilku lat wyrosła na jednego z liderów sceny basowej. Vibe Deadbeats oscyluje w granicach pomiędzy dubstepem, a najróżniejszymi odmianami muzyki basowej – trap, drum & bass, freeform/space bass i mid-tempo.

Pierwszego dnia marca tego roku wytwórnia świętowała 5-lecie swojej działalności tworząc między innymi katalog swoich wszystkich premier na Spotify. Wymienianie dziesiątek artystów należących do kanadyjskiego movementu ograniczymy do zachęty do sprawdzenia We Are Dedbeats: Complete Collection.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa wytwórnia Zeds Dead – Altered States

W dniu wspomnianych piątych urodzin wytwórni autorzy słynnego remixu do Eyes On Fire Blue Foundation zaprezentowali nowy wymiar brzmienia Deadbeats sygnowany nazwą Altered States – drugi label kanadyjskiego duetu, którego cel to bycie nową przestrzenią dla eksperymentalnej muzyki elektronicznej.

Skąd inspiracja na taką nazwę? Tego oficjalnie nie wiadomo, ale warto wspomnieć, że jesienią 2013 roku Zeds Dead odbyli trasę koncertową Altered States Tour.

Premiera mixtape’u Catching Z’s

Miesiąc po ogłoszeniu startu Altered States Records dostaliśmy pierwszą oficjalną premierę jej nakładem – mixtape Catching Z’s autorstwa Zeds Dead będący kontynuacją serii mixów o takim samym tytule, która do tej pory doczekała się trzech godzinnych epizodów.

Głównym focusem serii była prezentacja kompletnie odwrotnych brzmień reprezentowanych przez Zeds Dead, mieszanki downtempo, trip hopu z chill trapem i wavem. Właśnie w takim spektrum utrzymany jest klimat najnowszego krążka duetu.

Jesteśmy podekscytowani przedstawieniem wam pierwszego wydawnictwa Altered States, naszego mixtape’u Catching Zs. Wasz odzew na mixy Catching Zs był niesamowity przez ostatnie lata, więc postanowiliśmy dostarczyć wam oryginalną kolekcję naszych własnych, sennych kreacji. Downtempo, trip hop albo jakkolwiek chcecie to nazwać od zawsze były dla nas wielką inspiracją i w dużej mierze powodem, że weszliśmy w tworzenie bitów na pierwszym miejscu. Przez Altere States chcemy dać wam więcej tego typu vibe’u i to jest tego początek.

Całemu mixtape’owi towarzyszy dedykowany koncept wizualny, wyreżyserowany pod wszystkie 13 produkcji.

Zeds Dead – Catching Z’s // VISUAL EXPERIENCE

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →