Modestep i UKF świętują premierę „Forever”

News
Modestep - UKF On Air 2021

Modestep powrócili na UKF z kawałkiem Forever. W ramach świętowania premiery, Josh we współpracy z UKF On Air nagrał DJ Set Forever Classic pełen klasyków drum & bass i dubstep.

ModestepForever

Modestep rozpoczęli nowy rok z zaskakujący sposób. Ich pierwszy singiel Forever, mający premierę 30 kwietnia, został wydany nie w Disciple Recordings, a w brytyjskim UKF.

To nie koniec niespodzianek, ponieważ singiel brytyjskiego duetu jest utrzymany w tempie 175 BPM i w serwisie YouTube widnieje na kanale UKF Drum & Bass.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Historia UKF w specjalnym DJ Secie od Modestep

Z okazji pełnoprawnego powrotu do UKF (wcześniej kanał publikował produkcje duetu wydawane w innych wytwórniach), bardziej medialna połowa Modestep przygotowała specjalny DJ set dla UKF On Air.

Josh, odpowiadający w większej mierze za produkcję oraz występy, zapuścił się w pasma górskie Los Angeles, gdzie nagrał 85-minutowy set, łączący w sobie największe klasyki drum & bass i dubstep, za których publikację i promocję odpowiadało UKF.

Selekcja: Shandrill dla Muno.pl. Kobieta w świecie neurofunku

Gdy mówimy największe klasyki, mamy naprawdę na myśli Klasyki pisane z wielkiej litery. W Forever Classics Modestep umieścili niezrównane bangery tej i poprzedniej dekady, autorstwa m.in. TrolleySnatcha, FuntCase, Flux Pavilion, Sub Focus, Noisia, Zeds Dead, DJ Hazard, Emalkay, Rusko, Doctor P, Caspa, Nero, Benga, czy śp. Cookie Monsta.

W całym DJ secie znalazło się blisko siedemdziesiąt kawałków, a produkcjami otwierającymi i kończącymi tę kilkuletnią podróż po świecie drum & bass i dubstep, są dwie jeszcze niewydane bomby od Modestep.

Modestep: Forever ClassicsUKF On AirPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →