Sześć nowych utworów od Gettera w „Some Creature” EP

News
Getter łączy dubstep, metal i trap

Getter wraca do dubstepu? Jego najnowszy mini-album Some Creature EP niespodziewanie pojawił się na streamingach.

Getter wciąż poszukuje

Przełamywanie barier Getter ma we krwi. Zanim producent porzucił na dłuższą chwilę dubstep, wydał pełen uczuć i emocji album Visceral i odwołał trasę koncertową ze względu na hejt fanów, miał w swojej karierze czas, w którym wszyscy basowi producenci próbowali brzmieć jak on.

Malignant Vol. 2 – tak brzmi dubstep młodego pokolenia

Gdy wydawał w OWSLA EPki Radical Dude! i Wat The Frick, uchodził za topowe dubstepowe nazwisko. Będąc u szczytu kariery obrał totalnie inne tory i wydał album bez żadnego basowego singla.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Visceral, pomimo świetnego odbioru wśród krytyków i znajomych z branży, spotkał się z ogromem krytyki ze strony zagorzałych zwolenników dubstepowego Gettera, czego skutkiem było odwołanie trasy promującej krążek i zapadnięcie się pod ziemię na miesiące.

Getter – Visceral

W zeszłym roku nastąpił przysłowiowy przełom. Po wydaniu Represent i BAD ACID, Getter podzielił się 14-minutowym NAPALM, składającym się z sześciu singli łączących ze sobą dubstep i hybrid trap.

GetterSome Creature EP

Ten sam styl Getter postanowił utrzymać w swoim najnowszym materiale – Some Creature EP. Przez miesiące producent na swoich profilach w mediach społecznościowych informował, że nowa muzyka z jego strony może wyjść każdego dnia i o każdej porze. W swoich działaniach nie próżnował, ponieważ tak się właśnie stało.

W piątek jedynie na YouTube ukazało się BLOOD HARVEST, dzień później SOME CREATURE, a w niedzielę, 30 maja, bez żadnej publicznej informacji, na streamingach pojawił się cały mini-album, który zapowiadany był ciężkimi do rozszyfrowania infografikami z Alfabetu Morse’a.

Some Creature EP Getter’a to – podobnie jak NAPALM – sześć singli, które bardziej niż zaskakują. Trzy pierwsze to bardzo oryginalnie brzmiący dubstep, From The Dirt to 2-minutowy ciężki trapowy bit, Leap of Faith można spokojnie określić jako metalowy debiut Gettera, a kończące Why is it Still Raining swoim stylem nawiązuje do czasów Visceral.

Bardzo interesujący i ciekawy kawałek muzyki, który może być początkiem nowej ery projektu Getter.

Posłuchaj GetterSome Creature EP

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →