Wystartował nowy podcast poświęcony londyńskiej scenie house – słuchajcie „Blacklisted”

News
Nowy Podcast, który warto poznać - Blacklisted

Pierwszy odcinek Blacklisted został nadany ostatniego dnia stycznia. Podcast prowadzi m.in. uznany w brytyjskim środowisku ekspert muzyczny, Shenin Amara.

Nowy podcast, który warto poznać

Nowe odcinki Blacklisted będą ukazywały się co dwa tygodnie. Słuchacze dzięki podcastowi poznają się dogłębnie ze współczesną londyńską scenę house oraz jej historią.

Wszyscy trzej jesteśmy kolorowymi ludźmi z klasy robotniczej, więc często będziemy poruszać kwestie rasy, klasy i dyskryminacji w branży, ale w humorystycznym kontekście

– powiedział Shenin Amara w rozmowie z Resident Advisor.

Pierwszy odcinek, zatytułowany Walking With Elephants (In The Room) można już odsłuchać poprzez Spoitify lub YouTube. Podcast powołało do życia trzech wyjadaczy muzycznej branży: Fabio Luis, Shenin Amara i Dayran .

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nawet przy obecnym nasyceniu rynku podcastów czujemy, że wciąż istnieje luka dla tego typu szczerych rozmów. Chcemy popchnąć naszą branżę w kierunku tworzenia bardziej lifestylowych treści, z dala od samej muzyki, miksów i wydarzeń

– uzupełnił swoją wypowiedź Amara.

Blacklisted – Walking With Elephants (in the room) 

Podcast, dzięki któremu poznasz brzmienie Londynu

Gospodarze podcastu Blacklisted będą zapraszali do wspólnych rozmów muzyków, dziennikarzy, ludzi kultury i fanów, żeby pokazać słynną londyńską scenę house, w jak najszerszej perspektywie.

Londyn jest jedną z największych muzycznych stolic świata, która dosłownie przyciąga DJ-ów z całego globu. W tym mieście dzieją się niezwykle interesujące rzeczy, nawet teraz, podczas pandemii koronawirusa, naprawdę warto je poznać

– przekonuje Dayran.

zdjęcie główne: fot. Magda Ehlers Photography

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →