Wrocławskie Ciało – nadchodzi drugi sezon. Kto zagra na otwarciu?

News

Wielki krokami zbliża się ponowne otwarcie jednego z najlepszych klubów z muzyką techno w naszym kraju. Sprawdźcie co nowego czeka nas we wrocławskim klubie Ciało.

Ciało – obiecujący początek

Klub Ciało we Wrocławiu to jedna z najlepszych propozycji dla fanów muzyki house/techno w naszym kraju. Pierwszy sezon przyniósł klubowi stałą klientelę oraz regularne, jakościowe bookingi didżejów oscylujących głównie wokół mocnego  technicznego grania. W pierwszym roku działalności klub odwiedzili m.in SNTS, Shifted, Exium, Alex.Do, Kwartz, Clouds, Ansome czy Answer Code Request.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ciało – otwarcie z pompą

Włodarze klubu zapowiadają podtrzymanie trendu zapraszania do siebie najlepszych na scenie – już na samym otwarciu 6 i 7 września Ciało odwiedzą Xhin oraz Shlomo. To początek góry lodowej – swoją obecność potwierdzili już Endlec, Inhalt Der Nacht czy The Horrorist. A wszystko to w samym wrześniu!

Ciało – nowy sezon, nowi promotorzy

Z Ciałem zaczną od tego sezonu współpracować nowi promotorzy a także pojawią się nowe cykle, z Duel na czele. Poza didżejską śmietanką klub zgromadził wokół siebie doskonałych rezydentów – Raev, Kacpa, Spectribe, Macewicz, Szymon Piotra także od tego sezonu CruzOe.

Ciało – soundsystem od EAW 

To, co wyróżnia klub to doskonały soundsystem od EAW, który w nadchodzącym sezonie ma zostać dodatkowo podkręcony. Właściciele (to także osoby odpowiedzialne za festiwal Silberberg oraz letnią miejscówkę we Wrocławiu Podróż) zapowiadają zmiany w chillroomie – remont oraz przearanżowanie ma dodać miejscu większej intymności, w Ciele pojawią się dodatkowe dekoracje oraz światła. Przypomnijmy, że na bramce obowiązywać będzie selekcja zaś bilety w sprzedaży wyłącznie na bramce.

Sprawdźcie szczegóły otwarcia nowego sezonu Ciała tutaj!

Otwarcie Ciała

Otwarcie Ciała

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →