DJ Nobu na dwóch wyjątkowych występach w Polsce

fot. DJ Nobu / Facebook
News
DJ Nobu

Europejskie tournée dla DJ Nobu właśnie się rozpoczęło. Okazja, aby usłyszeć w naszym kraju legendę techno z Japonii, to absolutny unikat. Sprawdź, gdzie pojawi się w najbliższych dniach!

DJ Nobu. Europejska trasa czas start

Najbliższe dwa tygodnie Japończyk spędzi na starym kontynencie. Nie przepadamy za nadużywaniem słowa „legenda”, ale w tym przypadku jest ono po prostu konieczne. DJ Nobu to artysta jedyny w swoim rodzaju i nie ma możliwości go ani pomylić, ani porównać z kimkolwiek innym. Jeden z tych DJ-ów, których stylu nie da się sklasyfikować – posiada on bowiem unikatową, autonomiczną zdolność do czerpania z szerokiego świata muzyki i tworzenia własnych, niepowtarzalnych przestrzeni dźwiękowych.

DJ Nobu
fot. DJ Nobu / Facebook

DJ Nobu w wielu kręgach uchodzi za postać kultową, niemal mistyczną. Produkcje, własne imprezy i niepodrabialny styl skutecznie przyczyniły się do stwierdzenia, iż jest najważniejszym przedstawiciel techno z Japonii. Obecnie uchodzi za jednego z najbardziej pożądanych selektorów na scenie, poznając się z niesłychanej elastyczności i chęci ciągłego rozwoju. Pojawienie się DJ Nobu w Europie to spore wydarzenie dla fanów nie tylko tego konkretnego artysty, ale i całego gatunku, jakim jest techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Nobu. Prosto z Garbicz Festival do Ciała

DJ Nobu europejską trasę zacznie od rozpoczynającego się właśnie Garbicz Festival. Prosto z prawdopodobnie najpiękniejszego festiwalu w tej części świata Japończyk przemierzy 280 km, aby dotrzeć do wrocławskiego klubu Ciało. Ta opcja wydaje się bardziej realna, zwłaszcza że biletów na Garbicz nie ma od bardzo dawna, a jeśli już, to można je zakupić na pchlim targu za ponad 250 euro za sztukę. Co robi DJ Nobu we Wrocławiu? Wielki mistrz otrzymał zaproszenie od rezydentki Ciała – Vi – na drugą odsłonę jej autorskiego projektu Aura.

Sprawdź także: Vi – selekcja dla Muno.pl

Aura sama w sobie jest zjawiskiem, w którym odczuwa się niematerialne kształty, kolory czy przedmioty. Dla każdego aura może być inna. Jest to odczucie bardzo metafizyczne. A co w tym najpiękniejsze – wszystko może mieć swoją aurę

– powiedziała o projekcie Vi.

DJ Nobu Boiler Room BUDx Seoul DJ Set

Japończyk jest drugim gościem Aury, ponieważ na pierwszej odsłonie pojawił się maestro z Włoch – Marco Shuttle. Gościem drugiej edycji autorskiego cyklu Vi obok Nobu będzie wybitny selekcjoner z Krakowa – Diabot. Muzyką w ROOM#1 zajmie się SEN, a Dziedziniec tej nocy zaczaruje światłami Tving Stage Design. Japońska uczta przed nami!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →