DJ Nobu na dwóch wyjątkowych występach w Polsce

fot. DJ Nobu / Facebook
News
DJ Nobu

Europejskie tournée dla DJ Nobu właśnie się rozpoczęło. Okazja, aby usłyszeć w naszym kraju legendę techno z Japonii, to absolutny unikat. Sprawdź, gdzie pojawi się w najbliższych dniach!

DJ Nobu. Europejska trasa czas start

Najbliższe dwa tygodnie Japończyk spędzi na starym kontynencie. Nie przepadamy za nadużywaniem słowa „legenda”, ale w tym przypadku jest ono po prostu konieczne. DJ Nobu to artysta jedyny w swoim rodzaju i nie ma możliwości go ani pomylić, ani porównać z kimkolwiek innym. Jeden z tych DJ-ów, których stylu nie da się sklasyfikować – posiada on bowiem unikatową, autonomiczną zdolność do czerpania z szerokiego świata muzyki i tworzenia własnych, niepowtarzalnych przestrzeni dźwiękowych.

DJ Nobu
fot. DJ Nobu / Facebook

DJ Nobu w wielu kręgach uchodzi za postać kultową, niemal mistyczną. Produkcje, własne imprezy i niepodrabialny styl skutecznie przyczyniły się do stwierdzenia, iż jest najważniejszym przedstawiciel techno z Japonii. Obecnie uchodzi za jednego z najbardziej pożądanych selektorów na scenie, poznając się z niesłychanej elastyczności i chęci ciągłego rozwoju. Pojawienie się DJ Nobu w Europie to spore wydarzenie dla fanów nie tylko tego konkretnego artysty, ale i całego gatunku, jakim jest techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Nobu. Prosto z Garbicz Festival do Ciała

DJ Nobu europejską trasę zacznie od rozpoczynającego się właśnie Garbicz Festival. Prosto z prawdopodobnie najpiękniejszego festiwalu w tej części świata Japończyk przemierzy 280 km, aby dotrzeć do wrocławskiego klubu Ciało. Ta opcja wydaje się bardziej realna, zwłaszcza że biletów na Garbicz nie ma od bardzo dawna, a jeśli już, to można je zakupić na pchlim targu za ponad 250 euro za sztukę. Co robi DJ Nobu we Wrocławiu? Wielki mistrz otrzymał zaproszenie od rezydentki Ciała – Vi – na drugą odsłonę jej autorskiego projektu Aura.

Sprawdź także: Vi – selekcja dla Muno.pl

Aura sama w sobie jest zjawiskiem, w którym odczuwa się niematerialne kształty, kolory czy przedmioty. Dla każdego aura może być inna. Jest to odczucie bardzo metafizyczne. A co w tym najpiękniejsze – wszystko może mieć swoją aurę

– powiedziała o projekcie Vi.

DJ Nobu Boiler Room BUDx Seoul DJ Set

Japończyk jest drugim gościem Aury, ponieważ na pierwszej odsłonie pojawił się maestro z Włoch – Marco Shuttle. Gościem drugiej edycji autorskiego cyklu Vi obok Nobu będzie wybitny selekcjoner z Krakowa – Diabot. Muzyką w ROOM#1 zajmie się SEN, a Dziedziniec tej nocy zaczaruje światłami Tving Stage Design. Japońska uczta przed nami!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →