Ciało – nowy klub we Wrocławiu!

News

Klub ma wypełnić lukę po zamknięciu legendarnego Das Lokal, za którym wszyscy w mieście zdążyli zatęsknić.

W ten weekend na klubowej mapie Wrocławia pojawi się nowe miejsce dla miłośników muzyki house i techno – Ciało. Za miejsce odpowiadać będą ludzie, którzy w przeszłości prowadzili miejsca muzyczne we Wrocławiu oraz kilka innych osób, które swoją aktywnością w mocny sposób odciskają piętno na obecnej kondycji Wrocławskiej sceny klubowej. Miks doświadczenia w branży, wyczucia sceny i świetnego gustu ma być gwarancją nowej jakości w mieście.
Reguły klubu podobne jak w najlepszych Berlińskich klubach, czyli zakaz robienia zdjęć na parkiecie i selekcja. Choć jak mówią włodarze ciała: „Te zasady są czysto umowne, chcemy tylko aby w Ciele każdy czuł się swobodnie. Wprowadzamy zakaz fotografowania, ale wyłącznie na parkiecie – stawiamy na ciekawą aranżacje pozostałej części klubu, nie widzimy żadnego problemu, aby ktoś tam strzelił sobie fotkę. Selekcja? To nie Berghain, żeby robić przesiew, zapraszamy do nas każdego, kto potrafi uszanować siebie i innych wokół”.

W klubie najważniejszy jest soundsystem i właściciele Ciała o tym wiedzą – prace remontowa rozpoczęły się od rozebrania z parkietu dwóch warstw płyt gipsowych, które wpadały w rezonans w poprzednich klubach w tym miejscu. Adaptacja akustyczna została dopieszczona przez renomowana firmę Gorycki & Sznyterman, a samo nagłośnienie pochodzić będzie od EAW – Eastern Acoustic Works.
Poza doskonałym soundem na miejscu można spodziewać się wielu bogato zaaranżowanych zakamarków – co dokładnie to będzie na razie owiane jest tajemnicą, jednak spodziewać się można mocnego nacisku na pierwiastek cielesny…
Otwarcie należeć będzie do ekstraligi techno – w piątek usłyszymy legendę hiszpańskiej sceny Architectural zaś w sobotę ze swoim live-actem pojawi się Vril. Całość zasilona przez mocną lokalną reprezentacje: Raev. Kacpa, Aksamit, Spectribe, CruzOe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →