Wino i winyle – połączenie doskonałe. Obłędny audiofilski bar otwarty w Nowym Jorku 

Fot. Materiały promocyjne
News
Winyle w wyjątkowym barze

Znajdujący się na Greenpoincie bar Eavesdrop wabi wyjątkowym wystrojem i muzyką w najlepszym wydaniu.

Winyle w wyjątkowym barze

Na Brooklynie otwarto nowy „listening bar”. Miejsce nosi nazwę Eavesdrop (Listening Bar LLC to oficjalna nazwa firmy zarządzającej lokalem) i znajduje się na Greenpoincie. Serwowane są w nim przekąski i napoje, w tym piwo, koktajle i naturalne wino. Wszystko to przy akompaniamencie muzyki z płyt winylowych. Do tego Eavesdrop będzie oferował gościnne występy DJ-ów, wytwórni i innych artystów, a także inne atrakcje przy wysokiej jakości systemie dźwiękowym.

Fot. Materiały promocyjne

Co za sprzęt!

Owy system składa się z głośników Danley Sound Lab SH60 i subwooferów Seaton Submersive, zaprojektowanych przez Danny’ego Taylora, właściciela nowojorskiej firmy konsultingowej House Under Magic. W barze znajduje się też stanowisko DJ-skie z gramofonami Technics, odtwarzaczami CD Pioneer i mikserem obrotowym MasterSounds Radius, zaprojektowanym przez inżyniera dźwięku Andy’ego Rigby-Jonesa z Allen & Heath. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób, aby ludzie mogli mówić, jednocześnie słysząc odpowiednio wypoziomowany dźwięk wysokiej jakości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały promocyjne
Fot. Materiały promocyjne

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →