Forwards – nowy festiwal w Bristolu na koniec lata

fot. Roadskills / CX Media
Festiwale Zapowiedzi
Chemical Brothers

Inauguracyjna edycja festiwalu zaplanowana na 3 i 4 września odbędzie się w podmiejskim parku Clifton Downs. Festival Forwards zastąpi wydarzenie The Downs Festival, które odbywało się w tym samym miejscu przez kilka lat.

Forwards – ambitny plan

Dzięki współpracy między bristolskim Team Love oraz AEG (zespół odpowiedzialny za słynny kalifornijski festiwal Coachella i londyński BST Hyde Park), Forwards przyciągnie największe nazwiska w międzynarodowej muzyce. Na ten moment ogłoszono również występy takich artystów jak: Overmono, Caribou, Floating Points, Róisín Murphy, Shygirl, Fred again.., Little Simz i Khruangbin. Organizatorzy oczekują, że w dwudniowym wydarzeniu weźmie udział aż 60 000 osób – to porównywalna liczba z serbskim EXIT Festivalem.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować nowy festiwal na nową erę festiwali, w najlepszym mieście na świecie, naszym rodzinnym Bristolu. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest, aby nasze wydarzenia zachęcały do ​​debaty i zachęcały publiczność do robienia więcej, aby uczynić świat lepszym miejscem, w którym można się spotykać, tańczyć i tworzyć wspomnienia.

Oprócz oferty muzycznej na żywo, organizatorzy Forwards chcą ukazać, czym mogą dziś być wielkomiejskie festiwale i jak mogą czynić dobro, od środka. Częścią festiwalu będzie nowy obszar o nazwie Informacje. Podobnie jak na katowickim OFF Festivalu będzie to przestrzeń debaty na temat spraw bieżących i kwestii kulturowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wraz z jednym z najbardziej ekscytujących składów, jakie kiedykolwiek sprowadziliśmy do Bristolu, tworzymy obszar o nazwie Informacje, aby zapewnić przestrzeń do pilnych rozmów z niektórymi z naszych ulubionych aktywistów i głosów politycznych.

– powiedział Tom Paine, współorganizator festiwalu Forwards

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 24 lutego, a dzień później wejściówki trafią do ogólnej sprzedaży. Więcej informacji na stronie festiwalu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →