Berliński Kreuzberg z nowym obłędnym miejscem dla fanów winyli

via facebook.com/Unkompress
News
Unkompress

Przechadzając się ulicami berlińskiego Kreuzbergu warto odnotować miejsce o nazwie Unkompress. Muzyczna, kameralna kawiarenka ma zostać nowym obiektem spotkań w otoczeniu najlepszej muzyki. Sprawdź szczegóły.

Magiczny Kreuzberg

W Berlinie powstał nowy bar odsłuchowy Unkompress. Miejsce otwarto nie tylko jako obiekt, w którym odsłuchamy specjalnie wyselekcjonowaną muzykę. Równie ważny ma być aspekt społeczny – właściciele wyobrażają sobie Unkompress jako przestrzeń w której dojdzie do jakościowych spotkań międzyludzkich z jakościową muzyką w tle.

Kreuzberg
via facebook.com/Unkompress

Znajdujący się przy Fichtestrasse na Kreuzbergu Unkompress może pochwalić się głośnikami Klipsch Cornwall, mikserem obrotowym Resør klasy A i wzmacniaczem lampowym 300B single-ended. W miejscu tym skupiającym się na lokalnej społeczności zakupimy craftowe piwo, aromatyczną kawę i naturalne wino. Nowa, audiofilska strefa na mapie Berlina otwarta będzie od środy do niedzieli, grand opening miał już miejsce pod koniec zeszłego miesiąca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Sklepy z winylami w Polsce i Europie

W Unkompress znajdziemy winylowe skarby, których na próżno szukać na półkach w klasycznych sklepach winylowych. W najbliższym czasie zaplanowano tematyczne spotkania i warsztaty. Właściciele za priorytet uważają połączenie z podobnie myślącymi ludźmi, dzielącymi się swoją kreatywnością i sztuką w najszerszym znaczeniu.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko barem czy kawiarnią, jesteśmy przestrzenią społeczną napędzaną muzyką. Wzięliśmy tygiel naszych ulubionych rzeczy z różnych kultur i połączyliśmy je w koncepcję baru. Unkompress to miejsce, w ktorym nacieszymy się eklektyczną muzyką płynącą z pięknego, analogowego dźwięku. Dla naszych gości przygotowaliśmy naturalne wino, rzemieślniczy alkohol, piwo i kawę. Naszym pragnieniem jest radość z różnych gatunków muzyki, celebrując kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dzięki naszej otwartej przestrzeni i filozofi zlikwidowaliśmy barierę między barmanem a klientem. Tutaj każdy poczuje się jak w domu w towarzystwie bliskich przyjaciół. Integrujemy się z ludźmi, obcując z nimi w naszym drugim domu pod wspólnym parasolem muzycznym. Winszujemy świadomemu stylowi życia, towarzystwie podobnie myslących ludzi – wszystko po to, aby promować pojednanie i kolektywność. Czekamy na Ciebie!

– Kevin Rodriguer, założyciel lokaluPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →