Weekend w PLENERZE – sprawdź, co Cię czeka!

2 168
Eventpromo
PLENER Warszawa

PLENER to nowa miejscówka w Warszawie stworzona z myślą o fanach letniego relaksu i muzyki elektronicznej. Sprawdźcie, co Was czeka w weekend!

PLENER – festiwalowe miasteczko z muzyką elektroniczną w sercu stolicy

Szukacie miejsca, żeby się dobrze zabawić w ten weekend? Nie może Was zatem zabraknąć na otwarciu PLENERU! To nowa przestrzeń na imprezowej mapie Warszawy, zlokalizowana tuż przy Wiśle, w której króluje oczywiście muzyka i to ta w najlepszej, festiwalowej odsłonie, czyli pod gołym niebem. Do tego pyszne jedzenie w strefie foodtuckowej, chill w strefach relaksu oraz liczne, inne atrakcje, w zależności od odbywającego się eventu. Jakie czekają Was w PLENERZE najbliższych dniach?

Piątek, 3 lipca – PLENER Dzień I: LuLu Malina, SANTI, KOVI

Pierwszy dzień weekendowego otwarcie PLENERU to będzie housowa, melodyjna, pełna bębnów i progresywna noc, którą uświetni znana każdemu miłośnikowi największych festiwali – LuLu Malina. Oprócz niej usłyszycie również SANTI oraz KOVI. Nie może Was zbraknąć!

PLENER

Sobota, 4 lipca – PLENER Dzień II: Fort BEfore #2

Tej nocy czekać Was będzie druga odsłona Fort BEfore, podczas którego zagra sześciu DJów, w tym Michał Jabłoński jako headliner. Oprócz niego usłyszycie również Tika Milano, aetha, jot, Michała Błońskiego oraz KUAK. Plan podróży? Od spokojnego downtempo, przez house, aż do industrialnego techno i psytrance’u.

PLENER

Niedziela, 5 lipca – PLENER Dzień III: Ambient w Plenerze, Michał Jabłoński LIVE

Na zakończenie tego imprezowego weekendu w PLENERZE także wystąpi Michał Jabłoński, lecz tym razem w ambientowej stylistyce. Jego niedzielny występ będzie jednocześnie premierą nowego albumu Dark Matter. Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w weekend w PLENERZE!

PLENER

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.