Weekend w PLENERZE – sprawdźcie, co się będzie działo

350
Eventpromo
PLENER

Nowa warszawska miejscówka zaprasza na kolejny weekend pełen elektronicznych dźwięków oraz zajęć warsztatowych w najlepszej odsłonie. Sprawdźcie, jak zakończyć tydzień w PLENERZE.

PLENER to nowe miejsce imprezowej mapie Warszawy, zlokalizowane nad Wisłą, które powstało z myślą o fanach letnich festiwali i najlepszej muzyki elektronicznej na żywo. Poznajcie rozkład jazdy na najbliższy weekend.

PLENER

Weekend 7-9 sierpnia w PLENERZE – program

Dzień I (piątek 7.08) – The Blue Oyster Night #1

Seria The Blue Oyster Night powstała jako bezpieczna przestrzeń dla wszystkich, do nieskrępowanej i dzikiej zabawy przy akompaniamencie nieoczywistej mieszanki dark disco, techno i house. Dołącz, aby przeciwstawić się wszelkim podziałom, próbując – poprzez taneczną ekspresję – zwalczyć transfobię, homofobię, rasizm, seksizm i wszelkiego rodzaju agresję, która zbyt długo jest obecna w klubowej przestrzeni w naszym kraju.

Line-up: TOMASZ GUIDDO, Holiday 80, Kovvalsky, Mala Herba live, Kuksu, lelea, so:miya

The Blue Oyster PLENER

Dzień II (sobota 8.08) – LuLu Malina B-day

W sobotę gwiazdą wieczoru będzie LuLu Malina. Grająca dynamiczne, naładowane pozytywną energią i melodyjne sety, porywająca do tańca parkiety całego kraju, świętować będzie swoje urodziny.

Line-up: Adam Obrębski, Francesca, GIGEE, Glasse, John Waiter, kEczuP, KUAK, Luke Erb, LuLu Malina, MAZI, Meicon, Mia Twin, Piotr Ho, Pysh, Rafa’EL, Ricardo, SIMA, TAS, Tenes

PLENER

Dzień III (niedziela 9.08) – LuLu Malina Bday / Sunday Afterparty

W niedzielę dalej bawimy się LuLu Maliną na afterze po sobotniej imprezie urodzinowej. Start o 14:00!

Line-up: Adam Obrębski, Francesca, GIGEE, Glasse, John Waiter, kEczuP, KUAK, Luke Erb, LuLu Malina, MAZI, Meicon, Mia Twin, Piotr Ho, Pysh, Rafa’EL, Ricardo, SIMA, TAS, Tenes

PLENER

Warsztaty w PLENERZE

Oprócz wydarzeń muzycznych, jak co weekend w Plenerze znajdziecie sporo warsztatowych atrakcji dodatkowych. W najbliższy weekend spodziewajcie się warsztatów z tworzenia mandali z suszonych roślin oraz barwników pozyskiwanych z jedzenia. Dodatkowo w trakcie weekendu w Plenerze odbywać się będzie interaktywne malowanie mandali farbą zmieniającą się pod wpływem światła – każdy z uczestników będzie mógł w sposób aktywny wziąć udział w jej malowaniu!

warsztaty w plenerze

Do zobaczenia w weekend w PLENERZE!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.