Weekend 24-26 lipca w PLENERZE – sprawdźcie, co będzie się działo

632
Eventpromo
plener

PLENER zaprasza na kolejny weekend pełen muzycznych emocji. Sprawdźcie, co będzie się działo w nadchodzących dniach w nowej warszawskiej miejscówce.

Reklama

PLENER to nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy, zlokalizowane tuż przy Wiśle. Twórcy opisują je jako: miejsce, w którym wakacyjny luz i swoboda przenikają się z najlepszą muzyką elektroniczną, serwowaną przez najciekawszych przedstawicieli sceny. Oprócz najlepszej muzyki znajdziecie tam także pyszne jedzenie, strefę relaksu oraz wiele innych atrakcji. Sprawdźcie, co będzie się działo w PLENERZE w ten weekend!

plener

PLENER- program na weekend 24-26 lipca

Piątek, 24 lipca – 999 Release Party

W piątek PLENER przejmie ekipa klubu 999, która zaprasza na premierową imprezę z okazji wydania kompilacji C:\999\VA\001, której kawałki można było usłyszeć już w setach Bena Simsa czy Pauli Temple. Tego wieczoru o muzyczne emocje zadbają: Michal Jablonski, Michał Wolski, Northern Rituals, ōrant, OTHK oraz Paranoia.

PLENER

Sobota, 25 lipca – Gutentag! #2 Daylight Dancing Community

Gutentag to cykl imprez dziennych stworzony przez ekipę Technoranek, MaLa oraz kolektyw SOJUZ. W najbliższą sobotę w PLENERZE odbędzie się druga edycja, podczas której usłyszymy Luke’a Cue, Filipa Sonika oraz MaLa. Start o 14:00.

gutentag PLENER

Sobota, 25 lipca Techno w Plenerze: Echoplex ✩ Leon ✩ Szmer

Wieczorem muzyczne stery w PLENERZE przejmą Echoplex, Leon i Szmer. O 22:00 startuje impreza Techno w Plenerze, która potrwa do samego rana!

plener

Niedziela, 26 lipca – Audio Niedziela: Leon b2b Glasse

Ostatni weekend lipca powinniśmy spędzać w Płocku na Audioriver. Na szczęście namiastkę corocznego święta muzyki elektronicznej będziecie mogli poczuć w Warszawie. W niedzielę w PLENERZE zagrają wspólnie Leon i Glasse, znani z występów podczas Sun/Day, wydarzenia, będącego zwieńczeniem płockiego festiwalu.

PLENER

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.