Jedyny taki PLENER na zakończenie lata

Eventpromo
plener

PLENER tego lata konkretnie rozbujał Warszawę i sprawił, że nad Wisłą ciężko było zasnąć. Miejscówka gościła w swoich progach zwolenników relaksu w słońcu oraz amatorów nocnych szaleństw. Z kolei 20 września zaprasza wszystkich bez wyjątku na ostatnią letnią imprezę.

PLENER i dwadzieścia siedem nocy

Atmosfera bliska festiwalom, wakacyjna lekkość, brzmienie muzyki elektronicznej… PLENER, jako zupełnie nowa miejscówka w Warszawie, prędko zaskarbił sobie sympatię lokalsów. Imprezy, warsztaty, a przede wszystkim obcowanie z muzyką graną na żywo sprawiło, że przez całe wakacje ludzie tłumnie ściągali nad Wisłę. Eventy w PLENERZE kończą się bladym świtem, a panująca tam aura sprawia, że ciężko się oprzeć wieczornemu wyjściu nad rzekę. Pożegnanie lata nad Wisłą z pewnością usatysfakcjonuje Was i odda wakacyjnemu klimatowi należne honory. Przybywajcie tłumnie!

PLENER

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PLENER – ostatnia taka noc

Lato się kończy, więc póki jeszcze pogoda pozwala złapać ostatnie promienie słońca, włodarze PLENERU postanowili wycisnąć z niego to, co najlepsze. Niedzielna impreza będzie wydarzeniem na zakończenie sezonu i zamknie go z pompą. Jak inaczej wyobrażacie sobie pożegnanie lata? Celebracja z okazji ostatnich ciepłych dni rozpocznie się z samego rana i potrwa do godziny pierwszej w nocy. Marzy Ci się spokojne kołysanie do sennej elektroniki? A może wolisz dać czadu na parkiecie? Nie możesz się zdecydować, który klimat aktualnie jest ci bliższy? PLENER zaspokoi każdą z Twoich zachcianek.

plener

PLENER – znamy artystów, którzy pożegnają lato

Już możecie zacierać rączki, bo w niedzielę nad Wisłą lipy nie będzie. W PLENERZE zjawi się niezawodna załoga, która sprawi, że nagle nic nie będzie wydawać się lepsze, niż chillowanie nad rzeką. Nadchodzącą imprezą pokierują: GiGi, Leon b2b Glasse, LuLu Malina, MIHVU, Piotr Ho oraz WEIKUM. Jeśli dotychczas się wahaliście – już dobrze wiecie co robić.

MIHVU – Cream Desert

Impreza w PLENERZE to ostatnia taka okazja w tym roku. Koniecznie wpadnijcie nad Wisłę 20 września, aby hucznie uczcić kończące się lato.

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →