Warszawski PLENER przedstawia program na weekend

Eventpromo
PLENER

Warszawski PLENER przygotował dla Was kolejny weekend pełny muzycznych atrakcji. Dźwięki elektroniki oraz warsztaty o różnej tematyce sprawią, że nie będziecie się nudzić. Sprawdźcie, co czeka na Was w PLENERZE!

PLENER – nowa warszawska miejscówka

PLENER to nowe miejsce, położone nad Wisłą. Zostało ono stworzone w odpowiedzi na potrzeby miłośników festiwalowej atmosfery. Muzyka elektroniczna na żywo to charakterystyczna cecha tej miejscówki. Sprawdźcie, co PLENER oferuje Wam na najbliższy weekend.

PLENER

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Weekend 28-30 sierpnia w PLENERZE – program

Dzień I (piątek, 28 sierpnia) –  Piotr Ho b-day w Plenerze – Charity Event for Anya

Piotr Ho urządza swoje urodziny! Promotor muzyki elektronicznej i Dj odpowiedzialny za projekt Bunker Events oraz cykl imprez Fort Open Air a także współzałożyciel PLENERU zapewni Wam noc pełną muzycznych doznań. Wstęp od 10 zł. Wydarzenie jest charytatywne, cała zebrana z wejściówek kwota zostanie przeznaczona na wsparcie dla Dj ANYA, która walczy o powrót do zdrowia.

PLENER WARSZAWA

Line up: Piotr Ho (Bunker Events / PLENER), Piotr Bejnar (Otake Records), Truant (EQUALIZED / Luzztro), jot aka aetha (moontrip / vultur), MaL (gutentag / Luzztro), Maciek Roguszewski (DUEL), Santi (Lekko Techno / Bunker Events), KOVI (Luzztro) oraz gość specjalny: Dziubee Drummer Live on Percussion.

Dzień II (sobota, 29 sierpnia) – Fort BEfore #4

To już czwarta impreza z tego cyklu w PLENERZE. Ponownie czeka Was cała noc elektronicznych wrażeń. Od downtempowego czołgania, przez house, aż do industrialnego techno i psytrance’u.

Fort BEfore, PLENER

Line up: Vertical Spectrum (Pole Group), Thomas Luke (Bear’lin Station / Bunker Events), Raroh LIVE (Unknown Timeline Records), Crawfisher (Mandala Bookings), jot (Mandala Bookings / moontrip), QBS (Warszawa), AN_KA (Warszawa), Piotr Ho (Bunker Events / PLENER).

Dzień III (niedziela, 30 sierpnia) – After Fort BEfore #4

W niedzielę możecie liczyć na godne zakończenie weekendu. PLENER przygotowuje dla Was after sobotniej imprezy. Dodatkowo, jak zwykle w warszawskiej miejscówce, znajdziecie strefę gastro, strefy relaksu oraz chai shop.

After Fort BEfore, PLENER

Line up: Paweł Żurawski, KUAK, ENLAT, Ferskja, Alex Fox, Piotr Ho

PLENER – warsztaty

Dodatkowo w lokalu przez cały weekend trwa inicjatywa Twórczy PLENER. Będziecie mogli skorzystać z warsztatów sztuki cyrkowej, warsztatów tańca z wachlarzami bojowymi oraz spotkań z artystami i twórcami.

Zaplanujcie sobie weekend i skorzystajcie z oferty przygotowanej przez PLENER!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →