Vidno: Nowa EPka „Protoplasta”

Światło dzienne ujrzał minialbum płockiego DJ-a. Znajdziemy na nim 4 nowe kawałki.

Vidno wydaje i będzie wydawać jeszcze więcej

Vidno to członek kolektywu Audiobar, DJ, producent i promotor, który od wielu lat pasjonuje się płytami winylowymi i posługuje się nimi podczas grania na żywo. W 2018 roku zadebiutował jako producent w wytwórni Default Position. Na polskiej scenie elektronicznej działa już od przeszło dwóch dekad. Teraz wydał właśnie swoją najnowszą EPkę o tytule Protoplasta EP.

Na krążku znajdziemy 4 utwory utrzymane w stylu techno/deep house. Za wydawnictwo odpowiada sublabel Sound Avenue funkcjonujący pod nazwą Crossfade Sounds.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jakub Sawicki, znany szerzej jako Vidno, zdradził, że na przełomie lata i jesieni ukaże się jeszcze jedna jego EP-ka, zawierająca remiksy od kilku artystów pochodzących z całego świata.

Vidno Protoplasta lista utworów

  1. Protoplasta
  2. Mystery
  3. Honest
  4. Performer
Vidno

Okładka płyty Protoplasta

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →