Płocki producent Vidno z debiutancką EP-ką

Zapowiedzi

Vidno, znany wcześniej jako Delaplaya, dołączył do grona artystów wytwórni Default Position, w którym są m.in. Sebastian Mullaert z Minilogue i wieloletniego rezydenta Fabric - Terry Francis.

Vidno to nowy projekt Jakuba Sawickiego, pochodzącego z Płocka didżeja znanego dotychczas jako Delaplaya. Spróbował swoich sił jako producent, czego efektem jest debiutancka EP-ka „Oz” dla labelu Default Position, z którym współpracują też m.in. Sebastian Mullaert z Minilogue i wieloletni rezydent Fabric – Terry Francis.

Żyję światem muzyki elektronicznej od ponad 20 lat i wreszcie mogę pokazać rezultat wszystkich inspiracji, które towarzyszyły mi przez cały ten czas. Moje debiutanckie wydawnictwo zawiera 3 utwory i każdego z nich nie da się jednoznacznie zaszufladkować. Są tu elementy deep i dub techno, progressive’u czy muzyki eksperymentalnej – zapowiada Vidno. EP-ka ukaże się 16 kwietnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydaniu EP-ki towarzyszyć będą dwie imprezy z udziałem szefa wytwórni Default Position, Josepha S. Joyce’a. Pierwsza z nich odbędzie się 13 kwietnia w Płocku podczas kolejnej odsłony cyklu Audiobar, druga dzień później we wrocławskim klubie Surowiec.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →