Ultra Party Camp 2022 – powrót do imprezowej Chorwacji

fot. materiały prasowe
Eventpromo
HAJDUK

Czas pomyśleć o lecie! Jeśli nie byliście na Bałkanach to świetną okazją będzie wyjazd na Ultra Party Camp 2022 – to jedyny taki zorganizowany wyjazd w roku, który obrósł już legendami i pozostawił tysiącom klubowiczów wiele pięknych wspomnień. Dajcie się porwać przygodzie, która łącznie trwać będzie niemal dwa lipcowe tygodnie. Sprawdźcie szczegóły!

Ultra Party Camp 2022 – urlop w bałkańskim raju

Po dłuższej przerwie covidowe zawieruchy idą w niepamięć, więc z nową siłą organizatorzy Ultra Party Camp wracają do normalności, czyli planowania najlepszych wakacji łączących słoneczny wypoczynek z letnią balangą! Party Camp zajmuje się ogarnianiem imprezowych wyjazdów już od 13 lat. W 2013 roku firma po raz pierwszy zorganizowała wyjazd na festiwal Ultra Europe do Chorwacji i to był strzał w dziesiątkę. Na sukces złożył się również fakt, że wyjazd nie kończy się na samym festiwalu, ale również jest beztroskim pobytem na wyspie Pag! 5 dni na chorwackiej Ibizie to dla wielu punkt kulminacyjny Ultra Party Camp – jedna z najpiękniejszych wysp w Europie, gorący, rajski klimat, impreza o każdej porze dnia i nocy, no i oczywiście wspaniali ludzie z różnych stron świata. Organizatorzy oferują noclegi w pięknych apartamentach lub na campingu, o czym możecie przeczytać tutaj.

Ultra Party Camp 2018 – Official After Movie!

Fajna ekipa to od zawsze znak rozpoznawczy Ultra Party Campów – tak naprawdę super impreza zaczyna się już od wejścia na pokład autokaru! Sympatyczni ludzie stanowią tu 100%, wszyscy jedziemy w jednym celu – by przeżyć jedną z najcudowniejszych przygód w naszym życiu.

– zapewniają organizatorzy

Ultra Party Camp 2022 rozpoczyna się w środę 6 lipca – wtedy imprezowicze poznają się bliżej i zaczynają nieoficjalny before przed Ultra Europe, na którym meldują się dwa dni później, w piątkowe popołudnie. W tym roku na Ultra Music Europe na Stadionie Poljud – obiekcie popularnego klubu piłkarskiego Hajduk Split wystąpią m.in. Above & Beyond, Tiesto, Adam Beyer, czy Amelie Lens.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ULTRA EUROPE 2022 – ALIVE AGAIN

Po szalonym weekendzie w Splicie w poniedziałek przenosiny do miejscowości Novalja na malowniczo położonej wyspie Pag.

Co się przez 5 dni dzieje na Pag, zostaje na Pag. Zostaje też w pamięci do końca życia jak nic innego, sprawdźcie na sobie!

– napisali organizatorzy

Ultra Party Camp 2022 – bilety

Ultra Party Camp 2022 rusza w środę 6 lipca, także zostało mniej niż 80 dni – śpieszcie się rezerwować miejsce, a jeśli masz na nazwisko Hajduk to nawet się nie zastanawiaj – REZERWUJ JUŻ TERAZ!

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie internetowej oraz w na Facebooku Party Camp – możecie tam trafić na kody rabatowe, zatem warto śledzić!

Ultra Europe 2022 razem z Ultra Party Camp

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →