A może Serbia? EXIT Festival imponuje line-upem

fot. EXIT Photo Team 2021
Festiwale Zapowiedzi

Największy festiwal muzyczny na Bałkanach oraz jedno z najlepszych letnich wydarzeń w Europie co roku prezentuje line-up wypełniony gwiazdami muzyki elektronicznej, gitarowej i nie tylko. Do tegorocznego line-upu EXIT Festivalu dołączyli właśnie Calvin Harris, Honey Dijon, James Arthur i Jax Jones. Sprawdźcie szczegóły!

EXIT – przepotężny festiwal


Serbski festiwal EXIT w zeszłym roku był pierwszym tak dużym wydarzeniem, który odbył się po pandemii. W ubiegłym roku na terenach twierdzy Petrovaradin na scenie NoSleep wystąpiła VTSS wraz z SPFDJ.

Headlinerem tegorocznej edycji, obok Nicka Cave’a i Bad Seeds, będzie gwiazda EDM – Calvin Harris. Kolejny raz wystąpi Boris Brejcha, którego występ w 2019 przyciągnął pod Dance Arenę prawdopodobnie największe tłumy w historii festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EXIT FESTIVAL 2021 | The Official Aftermovie

Ponadto organizatorzy ogłosili występy takich artystów jak James Arthur, Joel Corry, Jax Jones, Masked Wolf, ZHU, Honey Dijon, Maceo Plex, Anfisa Letyago, a swój liveact zaprezentuje Reinier Zonneveld. Fanów gitarowych brzmień zachwyci obecność legendarnej brazylijskiej grupy Sepultura, grindcore’owej klasyki Napalm Death czy świeżej białoruskiej post-punkowej sensacji Molchat Doma. To tylko mała część z ogłoszonych ostatnio, ponad 60 nowych wykonawców. Poza gwiazdami światowego formatu wystąpi również wielu świetnych lokalnych artystów z krajów byłej Jugosławii. Podczas tegorocznej edycji Exit na 40. scenach będzie można zobaczyć ponad 1000 (!) wykonawców, co czyni z serbskiego festiwalu jedno z najbardziej wyczekiwanych muzycznych wydarzeń 2022 roku.

fot. EXIT

EXIT 2022 odbędzie się w dniach 7-10 lipca w twierdzy Petrovaradin nad Dunajem, znajdującej się na pograniczu z miastem Nowy Sad.

Bilety i więcej informacji znajdziecie na stronie www.exitfest.org. Gorąco polecam!

EXIT 2021 | Amelie Lens @ mts Dance ArenaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →