New Order i Umbro łączą siły

New Order - World in Motion (YouTube)
Lifestyle News
New Order i Umbro ponownie łączą siły

Pozycja obowiązkowa dla fanów sportu i muzyki! W hołdzie dla dokonań legendarnej grupy z Manchesteru, angielska firma produkująca tekstylia Umbro wydała nową linie ubrań. Sprawdźcie szczegóły!

Nowa klasyka

Muzyka New Order miała niebagatelny wpływ na zjednoczenie fanów muzyki alternatywnej, klubowej oraz piłki nożnej na początku lat 90. XX wieku.

Inspiracją do współpracy był rzecz jasna legendarny kibicowski kawałek World In Motion – piosenka ta powstała specjalnie z okazji występu reprezentacji Anglii na piłkarskich Mistrzostwa Świata w 1990 we Włoszech. Synowie Albionu jak określa się Anglików, dotarli aż do półfinału – to był najlepszy mundial dla Anglii od czasu jej pierwszego i jedynego zwycięstwa w 1966 roku. W piosence New Order zwrotkę zaśpiewał legendarny zawodnik Liverpoolu – obrońca John Barnes. To jedna z najlepszych piosenek przygotowanych na specjalną okazję w historii, o której ludzie nie zapomnieli wraz z zakończeniem imprezy sportowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

New Order – World in Motion

Przez wiele lat rodzima firma Umbro była patronem technicznym reprezentacji Anglii – w teledysku członkowie zespołu rzecz jasna byli ubrani w trykoty reprezentacji Trzech Lwów.

Sprawdź także: VTSS w NTS Radio

Pięć nowości obejmuje koszulkę piłkarską z kultowym żakardowym wzorem Umbro na całej powierzchni. Tkana taśma z lat 90. na rękawach ozdobiona logo Umbro, a na piersi można znaleźć logo zespołu wraz z motywem globów znanych z okładki World In Motion oraz starego loga FIFA. Koszulka piłkarska jest dostępna w cenie 50 funtów.

Dostępny jest również top treningowy New Order za 55 funtów, kurtka New Order Celebration za 65 funtów i czapka New Order Bobble za 20 funtów.

Sprawdźcie inspiracje dla siebie na stronie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →