New Order powraca z pierwszym od 5 lat singlem

News

Nowy utwór od New Order - Be a Rebel dziś trafił do sieci. Można go odsłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

New Order – nowy singiel

Nowy singiel brytyjskiego zespołu New Order usłyszeli po raz pierwszy dziś rano słuchacze BBC Radio 2. Zaraz po tym kawałek trafił na serwisy muzyczne. Oznacza to, że grupa wyda niedługo nowy album, jednak żadnych szczegółów na jego temat jeszcze nie poznaliśmy.

Be a Rebel jest pierwszym nowym utworem New Order wydanym od 5 lat. To właśnie w 2015 roku ukazał się ich ostatni album studyjny Music Complete. Nowe nagranie możecie usłyszeć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

New Order – Be a Rebel

To jednak nie wszystkie newsy związane z New Order. Zespół potwierdził również, że przyszłym roku wyrusza w amerykańską trasę koncertową z Pet Shop Boys. Z kolei użytkownicy Spotify i innych serwisów streamingowych mogą w końcu odsłuchać legendarną składankę kapeli Substance z 1987 roku, która pojawiła się na platformach muzycznych po latach nieobecności.

New Order – jeden z najbardziej wpływowych zespołów nowoczesnej muzyki

Zespół New Order powstał w 1980 roku po śmierci Iana Curtisa, wokalisty legendarnego zespołu Joy Division. Pozostali członkowie zdecydowali o kontynuowaniu kariery pod nową nazwą i w nieco zmienionym składzie. New Order szybko stali się jednym z najbardziej cenionych przez krytyków zespołów lat 80-tych. Ich hit z 1983 roku, Blue Monday jest najlepiej sprzedającym się utworem tanecznym wszech czasów, z otoczoną prawdziwym kultem wersją na dwunastocalowym winylu.

W 1993 zespół zawiesił działalność, by triumfalnie powrócić serią koncertów i nagrać Get Ready – swój pierwszy album od ośmiu lat, wydany jesienią 2001 roku. Od tego czasu zespół stale wydaje nowe wydawnictwa i udaje się w trasy koncertowe.

new order, premiery muzyczne



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →