New Order zapowiadają nowy album live

News
New Order w wersji live

New Order wydadzą album live. Będzie to zapis koncertu zespołu z londyńskiego Alexandra Palace, który odbył się w 2018 roku.

New Order w wersji live

Wydawnictwo będzie nosiło nazwę Education Entertainment Recreation i ukaże się w kilku formatach: jako podwójna płyta CD, podwójna płyta CD + Blu-ray, potrójna płyta winylowa oraz box zawierający dodatkowo książkę i zestaw fotografii.

Education Entertainment Recreation zostanie wydana 7 maja nakładem brytyjskiego labelu Mute Records. Poniżej znajdziecie klip do utworu Sub-Culture, który zapowiada premierę płyty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

New Order – Sub-Culture

New Order – idzie nowe

New Order jesienią zeszłego roku wydali nowy utwór zatytułowany Be a Rebel. W grudniu uzupełnił go teledysk autorstwa hiszpańskiego reżysera NYSU. Oznacza to, że grupa wyda niedługo nowy album, jednak żadnych szczegółów na jego temat jeszcze nie poznaliśmy.

New Oder – Be a Rebel

Zespół potwierdził też, że w 2021 roku ruszą na amerykańską trasę koncertową wspólnie z Pet Shop Boys. Plany te mogą jednak ulec jeszcze zmianie ze względu na pandemię koronawirusa.

Przypomnijmy, że od niedawana użytkownicy Spotify i innych serwisów streamingowych mogą w końcu odsłuchać legendarną składankę kapeli Substance z 1987 roku, która pojawiła się na platformach muzycznych po latach nieobecności.

Ostatni pełnometrażowy album studyjny New Order Music Complet ukazał się w 2015 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →