New Order w końcu wydają 'Lost Sirens’

Zapowiedzi

Legendarna grupa New Order jeszcze w tym miesiącu wyda zapowiadany od dawna album 'Lost Sirens', który zawierać będzie odrzucone kawałki nagrane z myślą o poprzedniej płycie 'Waiting for the Sirens' Call'.

New Order to kultowy projekt muzyków grupy Joy Division powstały po śmierci wokalisty Iana Curtisa. Obecnie tworzą go Bernard Sumner, Stephen Morris, Gillian Gilbert, Phil Cunningham i Tom Chapman. Chyba nie trzeba wymieniać największych przebojów grupy ani opowiadać, jak wielki wpływ miała ich twórczość nie tylko na muzykę lat 80-tych, ale i ogólny wygląd sceny elektronicznej.
Ostatni studyjny album New Order nosi tytuł ’Waiting for the Sirens’ Call’ i pochodzi z 2005 roku. Jak często zdarza się w przypadku nagrywania albumów, część przygotowanego materiału została z różnych względów odrzucona i nie trafiła na płytę. Jeśli jesteście ciekawi co pozostało w archiwum po sesjach nagraniowych do 'Waiting for the Sirens’ Call’, powinniście zainteresować się albumem ’Lost Sirens’, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu (oby, gdyż premierę płyty już raz przekładano).
New Order – Lost Sirens [Rhino]
Data wydania: 26.10.2012
Tracklista:
01. Stay With You
02. Sugarcane
03. Recoil
04. Californian Grass (Doomy)
05. Hellbent
06. Shake It Up
07. I’ve Got A Feeling
08. I Told You SoPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →