The Chemical Brothers wystąpią na Open’er Festival 2020

News
The Chemical Brothers

Do Polski przyjadą jedni z najważniejszych artystów sceny elektronicznej ostatnich trzech dekad. The Chemical Brothers potwierdzili swój kolejny występ w naszym kraju.

The Chemical Brothers wracają do Polski

Przy okazji rozdania nagród Grammy, w ramach których dwie statuetki powędrowały do Toma Rowlandsa i Eda Simonsa, zamarzyliśmy, by usłyszeć The Chemical Brothers w tym roku w Polsce. Prośby zostały wysłuchane. Legendarny duet wystąpi podczas tegorocznej edycji Open’er Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Chemical Brothers. Trzy dekady sukcesów

W ubiegłym roku Chemiczni Bracia świętowali 30-lecie kariery. Przez trzy dekady stali się prawdziwymi gigantami muzyki elektronicznej. Co więcej, jako jedni z nielicznych osiągnęli równie wielkie sukcesy zarówno w obrębie kultury klubowej, jak i w świecie mainstreamu.

Trudno zliczyć utwory ich autorstwa, które rządziły zarówno na parkietach, jak i w stacjach radiowych. Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o ilość nagród czy artystów, z którymi Brytyjczycy współpracowali. Wystarczy wymienić takie postacie jak Noel Gallagher, Q-Tip czy Kele Okereke z Bloc Party. Ich muzyka lądowała także w ścieżkach dźwiękowych znanych gier, seriali czy filmów. Utwory The Chemical Brothers mogliśmy usłyszeć m.in. w grze Burnout Revenge, a także w takich obrazach jak Efekt Motyla Erica Bressa i J. Mackye Grubera czy Czarny Łabędź Darrena Aronofsky’ego.

The Chemical Brothers. Nowy poziom występów na żywo

Prócz muzyki autorstwa duetu, nie możemy doczekać się efektów wizualnych. The Chemical Brothers słyną z oferowania publiczności niesamowitych widowisk. Niemal od samego początku kariery, Tom Rowlands i Ed Simons przykładali ogromną uwagę do tego, jak wyglądają ich występy na żywo. W wielu aspektach ich pomysły okazywały się pionierskie.

Ostatnie występy przy okazji premiery dziewiątej płyty Brytyjczyków, albumu No Geography z 2019 roku, także okraszone były niesamowitą oprawą wizualną. Wystarczy spojrzeć na koncert podczas ubiegłorocznego festiwalu Glastonbury.

Open’er Festival 2020 – kiedy?

Przypomnijmy. Open’er Festival 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca. Miejscem wydarzenia będzie lotnisko Kosakowo w Gdyni. Na imprezie wystąpią m.in. Thom Yorke, FKA twigs czy Kendrick Lamar.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →