Techno w japońskich górach

Artykuł

Znamy już miejsce do którego festiwal przenosi się w tym roku.

Labirynth od lat rozbudza wyobraźnie rejwerów z całego świata. To mały, klimatyczny, wręcz intymny japoński festiwal, który stawia na hipnotyczną muzykę i bliskość natury.

Od lat impreza odbywała się u podnóża góry Naeba, a co roku liczba biletów dla gości z Europy była coraz to bardziej ograniczana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aby jeszcze bardziej podnieść wyjątkowość tego wydarzenia, grupa Mindgames czyli organizatorzy, nie ogłosili w ubiegłym roku lineupu.

Znam już pierwsze wieści tegorocznej edycji. Impreza z września przenosi się na październik (12-14), oraz zmienia miejsce. Labirynth przenosi się pobliże góry Tanigawa, na skryty w gęstym lesie camping Hodaigi.

Możliwe, że powtórzy się z motyw z nieogłaszaniem lineupu, ale na pewno możecie spodziewać się tam śmietanki hipnotycznej elektroniki.

Niemal zawsze grywają tam Donato Dozzy, Atom™ czy Peter Van Hoesen.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

ラビリンスは、2019年より新たな場所での開催となります。群馬県みなかみ町にある宝台樹キャンプ場。芝に被われた美しいダンスフロア、森の木々に囲まれたキャンプサイト、その他、オートキャンプ、バンガロー、BBQエリア、シャワー等の施設が充実した素晴らしいロケーションです。 バンガローやオートキャンプの予約、近隣のホテルやペンション、アクセス等に関する詳細は5月にまた情報を公開しますので、どうぞお楽しみに! The Labyrinth 2019 takes place at the beautiful Hodaigi Campground in Minakami, Gunma. It features a flat grass dance floor surrounded by mountains and trees, full facilities (auto-camping, bungalows, BBQ areas, and coin showers), and deep forest camping. We will be sharing more information about the venue, bungalow and auto-camping reservations, local hotels and pensions, and access details later next month..

Post udostępniony przez Mindgames (@mindgames.labyrinth)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →