Tauron Nowa Muzyka przeniesiony. Znamy nową datę festiwalu

News
Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejną częTauron Nowa Muzyka 2021

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała szyki organizatorom festiwali na całym świecie. Właśnie poznaliśmy stanowisko organizatorów Tauron Nowa Muzyka. Katowickie wydarzenie ma nową datę.

Tauron Nowa Muzyka 2020 –  festiwal przeniesiony

Od kilku dni docierają do nas nas niesamowicie smutne wieści z obozów polskich festiwali. Po wczorajszym, niezwykle emocjonalnym i szczerym, oświadczeniu organizatorów Up To Date Festival, o którym więcej przeczytacie tutaj, swoimi planami na najbliższe miesiące podzieliła się ekipa odpowiedzialna za Tauron Nowa Muzyka.

Underwold – Born Slippy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Impreza miała się odbyć w dniach 11- 14 czerwca, jak co roku, w Katowicach. W związku z ostatnimi wydarzeniami organizatorzy podjęli niezwykle trudną decyzję o przeniesieniu daty wydarzenia. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Epidemia koronawirusa zmienia wszystko. Ofiarami COVID – 19 są ludzie i całe gałęzie gospodarki. Olbrzymie straty odczuwają artyści i wszyscy promujący ich sztukę. Niepewnie w przyszłość patrzą festiwalowicze i organizatorzy imprez masowych. Przetrwanie w tych warunkach jest wielkim testem międzyludzkiej solidarności. Szczególnie ważna jest nadzieja, że będzie dobrze! My ją mamy i dzielimy się nią z Wami! Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, teraz przyłączmy się do akcji #zostanwdomu i proponujemy nowy termin 15. Edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Zapraszamy Was na nasz festiwal między 27 a 30 sierpnia 2020 roku!

Tauron Nowa Muzyka 2020 – informacje

Tegoroczna edycja festiwalu szykuje się naprawdę wyśmienicie. Choć w tym momencie nie znamy jeszcze pełnego line-upu sierpniowego eventu to już na tę chwilę zapowiada się on niezwykle ciekawie.

The Streets – Blinded By The Lights

W gronie ogłoszonych artystów znajdują się takie osobistości muzycznego świata jak: The StreetsSkalpel, Low Key, Underworld, Cigaretts After Sex, Andy Scott czy Gerd Janson.  Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych ogłoszeń! Widzimy się 27-30 sierpnia w Katowicach!

Tauron Nowa Muzyka


Polska branża kulturalno-rozrywkowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →