Tauron Nowa Muzyka przeniesiony. Znamy nową datę festiwalu

1 537
News
Tauron Nowa Muzyka

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała szyki organizatorom festiwali na całym świecie. Właśnie poznaliśmy stanowisko organizatorów Tauron Nowa Muzyka. Katowickie wydarzenie ma nową datę.

Tauron Nowa Muzyka 2020 –  festiwal przeniesiony

Od kilku dni docierają do nas nas niesamowicie smutne wieści z obozów polskich festiwali. Po wczorajszym, niezwykle emocjonalnym i szczerym, oświadczeniu organizatorów Up To Date Festival, o którym więcej przeczytacie tutaj, swoimi planami na najbliższe miesiące podzieliła się ekipa odpowiedzialna za Tauron Nowa Muzyka.

Underwold – Born Slippy

Impreza miała się odbyć w dniach 11- 14 czerwca, jak co roku, w Katowicach. W związku z ostatnimi wydarzeniami organizatorzy podjęli niezwykle trudną decyzję o przeniesieniu daty wydarzenia. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

Epidemia koronawirusa zmienia wszystko. Ofiarami COVID – 19 są ludzie i całe gałęzie gospodarki. Olbrzymie straty odczuwają artyści i wszyscy promujący ich sztukę. Niepewnie w przyszłość patrzą festiwalowicze i organizatorzy imprez masowych. Przetrwanie w tych warunkach jest wielkim testem międzyludzkiej solidarności. Szczególnie ważna jest nadzieja, że będzie dobrze! My ją mamy i dzielimy się nią z Wami! Mając na uwadze zdrowie nas wszystkich, teraz przyłączmy się do akcji #zostanwdomu i proponujemy nowy termin 15. Edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice. Zapraszamy Was na nasz festiwal między 27 a 30 sierpnia 2020 roku!

Tauron Nowa Muzyka 2020 – informacje

Tegoroczna edycja festiwalu szykuje się naprawdę wyśmienicie. Choć w tym momencie nie znamy jeszcze pełnego line-upu sierpniowego eventu to już na tę chwilę zapowiada się on niezwykle ciekawie.

The Streets – Blinded By The Lights

W gronie ogłoszonych artystów znajdują się takie osobistości muzycznego świata jak: The StreetsSkalpel, Low Key, Underworld, Cigaretts After Sex, Andy Scott czy Gerd Janson.  Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych ogłoszeń! Widzimy się 27-30 sierpnia w Katowicach!

Tauron Nowa Muzyka


Polska branża kulturalno-rozrywkowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy