Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 – poznaliśmy kolejnych artystów

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka

Katowicki festiwal Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejne karty. Znamy nowych wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Tauronie w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 – nowe ogłoszenie

Właśnie poznaliśmy nowych wykonawców, których usłyszymy podczas tegorocznej edycji jednego z najciekawszych festiwali w Polsce – Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020. Do line-upu katowickiego festiwalu dołączyli: The Streets, Skalpel i Low Key.

The Streets na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020

The Streets to prawdziwa ikona angielskiej muzyki hip-hopowej. Historia grupy sięga 1994 roku, a formacja znana jest z tego, że jej wokalista – Mike Skinner rapuje w tradycyjnym dialekcie Birmingham – Brummy. Zespół w najbliższej przeszłości zaliczył sporą przerwę w działalności muzycznej, a ich ostatni z 5 studyjnych albumów pojawił się w 2011 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Streets – Blinded By The Lights

Skalpel na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020

Fanów polskiej elektroniki przede wszystkim ucieszy występ na festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2020 duetu Skalpel, który już niedługo, bo 20 marca wyda swój kolejny długogrający album. Płyta nosi tytuł Highlight i ukaże się nakładem wytwórni NoPaper Records / !K7 Records. Więcej o wydawnictwie przeczytacie tutaj. Jedno jest pewne – w Katowicach na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka możemy spodziewać się prawdziwej bomby!

Skalpel – Arrival

Low Key na Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020

Ostatni z zapowiedzianych artystów – Low Key to duet, w którego skład wchodzi Marcin Cichy i Karol Wróblewski. Panowie nagrali w zeszłym roku niezwykle ciepło przyjętą przez recenzentów debiutancką płytę pt. Distance. Wśród swoich inspiracji muzycznych wymieniają takich artystów jak Peter Gabriel czy Talk Talk.

Low Key – Spark

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 – data, miejsce, line-up

Tauron Nowa Muzyka 2020 odbędzie się w katowickiej Strefie Kultury w dniach 11-14 czerwca. Organizatorzy festiwalu zapowiadają, że to nie koniec ogłoszeń na ten rok, a line-up już na ten moment wygląda niezwykle atrakcyjnie! W gronie zapowiedzianych artystów widnieją już takie gwiazdy jak: Underworld, Cigaretts After Sex, Andy Scott czy fenomenalny Gerd Janson. Zapowiada się niezwykle gorąca końcówka wiosny!

Festiwale

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →