Synkro dwa razy w Polsce!

Wydarzenie

Już dziś w warszawskim klubie 1500m2, a jutro we wrocławskim Krakowska 180 wystąpi pierwszoplanowa postać na scenie Future Garage - Synkro!

Wydarzenia muzyczne z cyklu BassBitch odbywają się w stolicy Wielkopolski regularnie już od 2009 roku. Głównym założeniem imprez jest prezentowanie najróżniejszych brzmień bassowych – od dubstepu, future garage, breakbeat, aż po techno i elektronikę. Dotychczas na BassBitch gościły takie gwiazdy jak: Neil Landstrumm & Milanese, Clubroot, Kingthing & Submerse, DJ Pete aka Substance oraz Indigo i Synkro.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To właśnie Synkro uświetni swoimi występami pierwsze imprezy z cyklu BassBitch, które odbędą się poza Poznaniem. Już dziś artysta zagra w warszawskim klubie 1500m2, a jutro we wrocławskim Krakowska 180. Gwiazdę wieczoru wspierać będą rezydenci cyklu – Feelaz oraz Miz.

Synkro to pierwszoplanowa postać na scenie Future Garage, często porównywana do Buriala. W swoich produkcjach romansuje ze starą szkoła uk garage, zachowując przy tym dub’owy flow i głęboką przestrzeń. Artysta regularnie grywa w najważniejszych klubach w Wielkiej Brytanii jak: Fabric, Warehouse Project, Matter czy też Plan B.

Występy Synkro w naszym kraju zbiegają się również z premierą najnowszej ep’ki artysty zatytułowanej „Viewpoint/She Said” dla wytwórni Pushing Red. Poniżej możecie materiał z singla.

Więcej info:


Synkro – RED006 by Pushing Red

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →